تکنولوژی با گستردگی ویژه ای که داشته در تاثیرگذاری بر روی هر چیزی توانسته موفق عمل کند و این مورد را نیز می توان در انتقال ارز به کشورهای خارجی به عنوان مثال انتقال پول از ایران به روسیه مشاهده کرد که نه تنها توانسته کارها را آسان تر کند بلکه با عملکرد ویژه خود باعث سرعت العمل بخشیدن به این فرآیند شده است. به گونه ای که امروزه شاهد به وجود آمدن روش های مختلفی برای اینکار شده ایم. هر کدام از این روش ها توانسته مزایا و معایبی را به خود اختصاص دهند؛ از این رو در ادامه به بررسی هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید تا شما را با روش های انتقال پول از ایران به روسیه آشنا کنیم.

هر آنچه باید در رابطه با روش های انتقال پول از ایران به روسیه بدانید

روسیه یکی از پهناور ترین کشورهایی می باشد که ایران توانسته رابطه خود را با آن افزایش دهد. از این رو نیاز به انتقال پول برای موارد مختلف افزایش پیدا خواهد کرد. به همین علت روش های مختلفی برای اینکار وجود دارند تا بتوان به راحتی این عملیات را به انجام رساند و بر اساس امتیازاتی که هر کدام از آن ها دارند، یکی را برای انتقال پول انتخاب کرد. این روش ها شامل موارد زیر می باشند:

  •  ارسال حواله با استفاده از روش پی پال
  •  ارسال حواله با استفاده از روش سوئیفت
  •  ارسال حواله با استفاده از روش مانی گرام
  •  ارسال حواله با استفاده از روش وسترن یونیون

بهره بردن از روش پی پال یکی از راه های اساسی برای انتقال پول از ایران به روسیه

یکی از روش های انتقال پول از ایران به روسیه بهره بردن از روش پی پال است. به طور کلی متاسفانه ایران تحت تحریم های متفاوتی قرار گرفته شده است. از این رو انجام عملیات های انتقال ارز با مشکلات مختلفی رو به رو خواهد شد. پی پال را می توان یکی از امن ترین راه های پرداختی به حساب آورد که از آن می توان برای سایت های خارجی استفاده کرد. از این روش می توانید برای موارد زیر بهره ببرید:

  •  استفاده از ارز دریافتی برای خرید از سایت های آنلاین توسط فرد گیرنده حواله
  •  استفاده از حواله ارسال شده به منظور هر گونه پرداخت آنلاین

به عنوان مثال هزینه های مربوط به آزمون های مختلف خودتان را پرداخت کنید. یکی از بهترین روش هایی که وجود دارد این است که از پی پال بهره مند شوید. همچنین برای اینکه بتوانید با استفاده از این روش حواله مورد نظر خودتان را انتقال دهید نیاز به یک حساب پی پال وریفای شده دارید.

چگونه برای انتقال پول از ایران به روسیه از روش سوئیفت استفاده کنیم؟

یکی از امن ترین و بهترین راه هایی که می توان از آن برای انتقال پول از کشور ایران به کشور روسیه استفاده کرد، روش سوئیفت می باشد. چرا که از طریق آن می توان حواله در مبالغ بسیار زیاد را انتقال داد و کارمزد بسیار کمی را برای آن پرداخت کرد.

مانی گرام؛ یکی از روش های انتقال حواله ارزی به روسیه

یکی دیگر از روش های انتقال پول از ایران به روسیه استفاده از روش مانی گرام است. مانی گرام تحت عنوان مانی بوکرز نیز شناخته شده است و با بررسی هایی که انجام شده آن را مشابه با کمپانی وسترس یونیون می دانند. البته تفاوت هایی نیز بین این دو مورد وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به محبوبیت بیشتر وسترن یونیون اشاره کرد.

چگونه می توان برای انتقال پول و ارز از روش وسترن یونیون استفاده کرد؟

یکی دیگر از روش هایی که در پیش روی افراد برای انتقال پول از ایران به روسیه قرار گرفته شده است، وسترس یونیون می باشد. این مورد بهترین روشی است که می توانید از آن برای انتقال پول های خود به روسیه بهره ببرید. البته اگر برای اینکار عجله دارید به شما پیشنهاد می شود، دست نگه دارید. چرا که دوباره با مشکلات بزرگی همچون تحریم رو به رو می شود. از این رو اگر می خواهید به کارهای خودتان سرعت ببخشید، بهترین گزینه ای که در پیش روی شما قرار گرفته شده است، استفاده و بهره بردن از شرکت های واسطه می باشد. البته از اعتبار این شرکت ها نیز باید اطمینان لازم را به دست آورید و سپس برای اینکار اقدام کنید.

تعیین مقدار کارمزد برای انتقال پول از ایران به روسیه؛ از سوالات اساسی کاربران

یکی از مهم ترین سوالاتی که در رابطه با انتقال پول پرسیده می شود این است که ارسال حواله چه مقدار کارمزد نیاز دارد. برای پاسخ دادن به این سوال نمی توان یک جواب قطعی را در نظر گرفت. چرا که هر کدام از روش هایی که ذکر شدند به مقدار متفاوتی از کارمزد نیاز دارند. ولی به طور کلی در حال حاضر یکی از روش هایی که بیشترین کارمزد را نیاز دارد، وسترس یونیون است. دلیل آن نیز این می باشد که سرعت و امنیت بالایی را به خود اختصاص داده است.

برای اینکه فرآیند انتقال پول از ایران به روسیه را با موفقیت پشت سر گذراند، به چه مدارکی نیاز است؟

موفقیت آمیز بودن فرآیند انتقال شما نیازمند ارائه دادن برخی مدارک است. همانطور که تمام کارهای بانکی و امنیتی نیازمند داشتن برخی مدارک هستند، برای به انجام رساندن این فرآیند این نیز باید مدارک مختلفی را تهیه کنید. به طور کلی این مدارک مورد نیاز شامل موارد هویتی می شوند که آن را باید به شرکت های واسطه ای که می خواهید تحویل دهید تا کار شما را با سرعت بالا به انجام برسانند.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی انتقال پول از ایران به روسیه پرداخته شد که با توجه به اهمیت آن توانسته روش های مختلفی را به خود اختصاص دهد. در این مقاله روش های مختلف آن نام برده شد که شامل پی پال، سوئیفت، مانی گرام و وسترن یونیون است. هر کدام از این روش ها و راه حل های موجود توانسته مزایا و معایبی را به خود اختصاص دهند ولی به طور کلی بهترین نوع آن وسترن یونیون می باشد که سرعت انتقال بالاتری را با خود به همراه دارد. به خاطر همین ویژگی نیز شاهد پرداخت کارمزد بالاتری خواهید بود.

مقاله مرتبط: حواله دلار به روسیه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
واتساپ