حوالجات ارزی

حواله دلار به استرالیا | ارسال فوری دلار به استرالیا با کمترین کارمزد

بهترین نرخ حواله دلار استرالیا

حواله دلار به استرالیا یکی از ایمن‌ترین و راحت‌ترین روش‌های انتقال پول به این کشور است. دلایل زیای وجود دارد که شما بخواهید برای شخصی در استرالیا پول واریز کنید و به کمک حواله می‌توانید از دقت و سرعت کار مطمئن شوید. اگر به دنبال ارسال حواله دلار به استرالیا در سریع‌ترین زمان ممکن و با کمترین نرخ کارمزد در بازار هستید، کافی است با کارشناسان ما در بازرگانی آوات تماس بگیرید.

ارسال حواله دلار به استرالیا

کارمزد حواله دلار به استرالیا

یکی از اصلی‌ترین سوالات این است که نرخ کارمزد حواله چقدر است و چقدر طول می‌کشد تا به دست گیرنده برسد؟ کارمزد ارسال حواله به روش انتخابی شما بستگی دارد. به هر نسبت که انتقال حواله سریع‌تر انجام شود، کارمزد بیشتری توسط صرافی دریافت خواهد شد. با این حال میزان کارمزد توسط خود صرافی تعیین می‌شود. ما در گروه آوات کمترین نرخ کارمزد را در ازای روش‌های مختلف ارسال حواله ارائه می‌دهیم که می‌توانید برای اطلاع از آنها با ما تماس بگیرید زمان انتقال حواله نیز تحت تاثیر روش انتخابی ست. در حالی که بعضی روش‌ها در عرض چند ساعت حواله را ارسال می‌کنند، بعضی دیگری این کار را چند روزه انجام می‌دهند. همچنین در مورد انتقال مبالغ بالاتر به زمان بیشتری هم نیاز خواهید داشت.

چرا به حواله دلار به استرالیا نیاز داریم

استرالیا یکی از مهاجرخیز‌ترین کشورهای دنیاست. بعلاوه به دلیل طبیعت بکر و شهرهای مدرنش سالانه میزبان تعداد زیادی مسافر است که با اهداف توریستی به این کشور آمده‌اند. همچنین دانشجویان زیادی برای ادامه‌ی تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. به جز آن نمی‌تواند صادرات و ورادات و مراودات تجاری با استرالیا را نادیده گرفت. در همه‌ی این گزینه‌ها شما ممکن است به انتقال وجه نیاز داشته باشید.

واحد اصلی پول کشور استرالیا دلار است از این رو ارسال حواله دلار به استرالیا از حوالجات بسیار پرتقاضاست. چرا باید ارسال حواله را به عنوان روش انتقال پول انتخاب کنیم؟ درست است که شما می‌توانید از طریق بانک‌ها پول ارسال کنید و این روش به دلیل حذف واسطه‌ها روش ایمنی برای این کار است اما زمان بسیار زیادی می‌برد و شاید شما همیشه نتوانید این زمان را صبر کنید. در مقابله ارسال حواله دلار به استرالیا یک روش ایمن و در عین حال سریع است به طوری که شما می‌توانید در عرض چند ساعت به حساب فرد مورد نظر پول انتقال دهید.

مراحل ارسال حواله دلار به استرالیا

برای انتقال حواله دلار به استرالیا کافی است چند مرحله‌ی ساده‌ی زیر را طی کنید:

گام اول: مرحله‌ی اول در ارسال هر حواله‌ای، استعلام قیمت است. چه آن حواله، حواله درهم به دبی باشد یا حواله دلار به روسیه یا هر حواله دیگری. استعلام قیمت حواله دلار به استرالیا باید به صورت لحظه‌ای دریافت شود. قیمت این حواله به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از مهمترینشان قیمت دلار استرالیا ست مثلاً ۱۰۰۰ دلار استرالیا چند تومان است. اگر می‌خواهید از نرخ حواله دلار به استرالیا مطلع شوید می‌شوید می‌توانید از کارشناسان ما در گروه آوات استعلام بگیرید.

گام دوم: سپس باید فرایند احراز هویت را انجام دهید. برای این کار به مدارک شناسایی و حساب بانکی خود نیاز دارید. وقتی یک بار در صرافی ثبت نام کنید دیگر نیاز نیست برای ارسال هر حواله‌ای این مرحله را انجام دهید. شما میتوانید این مرحله را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام دهید که بستگی به سیستم خدمات دهی صرافی‌تان بستگی دارد.

گام سوم: ارائه‌ی اطلاعات هویتی فرد گیرنده حواله ست. همچنین باید در این مرحله مبلغ انتقال را مشخص کنید. روش‌های مختلفی برای ارسال حواله وجود دارد که از نظر سرعت، ایمنی و کارمزد حواله دلار به استرالیا با هم تفاوت دارند. در این مرحله باید روش مورد نظرتان را نیز انتخاب کنید. و مبلغ را تحویل دهید و یک رسید تحویل بگیرید.

گام چهارم: بعد از گذشتن مدت زمان مورد نظر، فرد گیرنده می‌تواند برای دریافت حواله به صرافی مراجعه کند. دریافت کننده می‌تواند آن را به ارز دلخواه تبدیل کند.

مراحل ارسال حواله دلار به استرالیا

روش های حواله دلار به استرالیا

روش‌های مختلفی برای ارسال حواله دلار به استرالیا وجود دارد اما سه مورد از مهمترین آنها را در ادامه توضیح داده‌ایم.

 ارسال حواله به روش وسترن یونیون

وسترن یونیون یک سرویس جهانی برای ارسال حواله دلار به کشورهای مختلف است که تا به امروز در ۹۰ درصد کشورهای دنیا در دسترس قرار گرفته است. این روش ارسال محدودیتی در مبلغ ندارد و از این رو به طور ویژه در بین تجار که مبالغ بالایی انتقال می‌دهند محبوبیت دارد. کارمزد این روش در حدود ۲۰ درصد از کل مبلغ است. علت بالا بودن کارمزد این است که انتقال این روش بسیار سریع است و یک روش تقریباً اورژانسی محسوب می‌شود. روش وسترن یونیون به صورت آنلاین انجام می‌شود و مبلغ ارسالی وارد حساب شخصی نمی‌شود.

اما این روش ارسال مشکلاتی نیز دارد که از جمله مهمترینشان می‌توان به عدم امکان پیگیری مسیر انتقال حواله دلار به استرالیا اشاره کرد.  

روشهای ارسال حواله دلار به استرالیا

ارسال حواله به روش مانی گرام

برعکس روش قبلی، این روش جا به جایی ارز محدودیت‌های جغرافیایی دارد و همه جا در دسترس نیست. اما خوشبتانه در استرالیا قابل دسترس است. از این روش می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته حواله دلار به استرالیا ارسال کنید. کارمزد این روش نسبت به روش قبل کمتر است. به کمک روش مانی گرام به جز ارسال حواله، گزینه‌هایی برای پردخت قبض و هزینه‌های اشتراکی ماهانه نیز وجود دارد. از معایب این روش این است که سقف انتقال وجود دارد و ارسال حواله قابل پیگیری نیست.

 ارسال حواله به روش سوئیفت

روش دیگر برای ارسال حواله بانکی و ارزی به استرالیا از طریق حساب بانکی سوئیفت است که یکی از رایج‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها جهت انتقال وجه است. با این حال از آنجایی که ایران دسترسی مستقیمی به انتقال وجه و ارسال حواله را از طریق حواله ارزی بین بانکی سوئیفت را ندارد، مراجعین بایستی ازطریق صرافی‌ها و یا موسسات معتبر اقدامات لازم و ضروری را جهت ارسال حواله دلار به استرالیا را اعمال کنند. در رابطه با سیستم بانکی سوئیفت، متقاضی بایستی دارنده مشخصات فرد گیرنده ازجمله کُد و یا شناسه حساب سوئیفت شخص گیرنده، نام و آدرس بانک و همچنین شماره بانک ترانزیت مقصد را داشته باشد. بدین ترتیب مبلغ و یا حواله دلار به استرالیا به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در شرایطی کاملاً مطمئن و تضمینی با کمترین کارمزد، مستقیماً در حساب بانکی شخص دریافت کننده واریز و ارسال خواهد شد.

سخن پایانی

گروه بازرگانی آوات در راستای ایجاد خدمات ارزی به هموطنان، آماده ارائه مشاوره‌های لازم و ضروری در حیطه ارتباطات مالی میان ایران و استرالیا در بستر امنیت و اطمینان انتقالات و مبادلات مالی ایرانیان مقیم و ساکن استرالیا و یا افرادی که درصدد دریافت اقامت، سرمایه‌گذاری و یا ادامه تحصیل را دارند، فراهم کرده است. سازمان مهاجرتی آوات، ضرورت مشاوره در ارتباط با انتقال وجه، ارسال حواله دلار به اسرالیا و موضوعات پیرامون آن را جزء رئوس اساسی حیطه فعالیت خود دانسته و با توجه به دانش روز کارشناسان و متخصصان سازمان مهاجرتی آوات، در ارتباط با قوانین و استانداردهای بانکداری جهانی، هموطنان را در این راستا حمایت می‌کند

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *