حمل و نقل و ارسال کالا

روش های ممکن برای حمل اثاثیه منزل به اروپا

حمل اثاثیه منزل به اروپا

هر ساله خانواده های زیادی قصد مهاجرت دائم یا موقت به اروپا می کنند و بعضی از این افراد ترجیح می دهند وسایلی فعلی خود را به اروپا ببرند. این موضوع شرکت های حمل و نقل بین المللی را وادار می کند تا در کار خود قسمتی به عنوان حمل اثاثیه منزل به اروپا پیش بینی کنند و خدمات لازم را برای این بخش تعریف کنند تا متقاضیان بتوانند با خیالی آسوده کار خود را به آن ها بسپارند.

حمل اثاثیه منزل به اروپا
 

روش های ممکن برای حمل اثاثیه منزل به اروپا

وقتی صحبت از حمل و نقل اثاثیه خانه می شود اولین تصویری که به ذهن فرد وارد می شود کامیون های بزرگ و پر از بار هستند که به سرتاسر شهر سفر می کنند اما وقتی بحث حمل اثاثیه به صورت بین المللی پیش می آید، حمل زمینی فقط یکی از گزینه های پیش روی ما است و انتخاب های بیشتری وجود خواهد داشت.

روش اول: اثاثیه خود را با باربری هوایی به مقصد بفرستید

استفاده از راه هوا مزیت زمان و آسودگی در تحویل را دارد. خیلی سریع وسایل خود تحویل می گیرید و احتمال صدمه رسیدن به آن ها در مسیر نیز بسیار پایین می آید. حتی می توان ادعا کرد که این روش امن تر از بقیه روش های حمل اثاثیه منزل به اروپا است. اما همه این امکانات با هزینه ای همراه است. هر چقدر که استفاده از این روش باربری بین المللی را ساده می کند، هزینه ها آن هم بالا می رود و متقاضی باید از نظر مالی توان استفاده از این روش را داشته باشد.

حمل اثاثیه با روش هوایی مزایای زیادی دارد ولی گران خواهد بود.

روش دوم: استفاده از کانتینر برای ارسال اثاثیه از طریق دریا

روش دریایی و هوایی در یک مزیت مشترک هستند. در هر دوی آن ها می توان مقدار خیلی زیادی بار را چه از نظر وزنی یا حجمی به خارج از کشور فرستاد. البته از نظر جدول زمانی روش دریایی بسیار عقب تر است که این پست رفت در هزینه های آن هم مشاهده می شود و حمل اثاثیه منزل به اروپا با کانتینر و روش دریایی قیمت های پایین تری خواهد داشت.

روش سوم: از روش سنتی جاده ای استفاده کنید

استفاده از جاده ها برای جابه جا کردن اثاثیه تجاری و یا شخصی قرن ها قدمت دارد و انسان ها همیشه از این راه استفاده می کنند. حالا هم بعد از قرن ها و حتی بعد از به وجود آمدن روش های دیگر یعنی روش های هوایی و دریایی، هنوز استفاده از این روش بسیار پرکاربرد است. حتی برای مقاصد بین المللی و حمل اثاثیه منزل در مقیاس های جهانی. حمل اثاثیه منزل به اروپا از طریق جاده قیمت های بسیار به صرفه ای دارد که برای بسیاری از خانواده ها اهمیت زیادی دارد چون در دنیای امروزی بحث های مالی بسیار پررنگ هستند و بعضی خانواده ها توان مالی کافی برای استفاده از روش های دیگر را ندارند. البته این روش برای ارسال خرده بار بهترین کاندید است و اگر اثاثیه کمی به اروپا می فرستید، روی این روش تاکید می کنیم.

روش چهارم: روش کمتر دیده شده ریلی هم برای حمل اثاثیه منزل به اروپا استفاده می شود

امروزه ریل های قطار در سراسر دنیا به هم وصل شده اند و علاوه بر قطارهای مسافربری، روزانه تعداد خیلی بالایی قطار باربری در سراسر دنیا در حال حرکت هستند. واگن های این قطارها پر از وسایل تجاری یا اثاثیه های خصوصی هستند و به مقصدهای مختلف در حرکت می باشند. این به خانواده ها این فرصت را می دهد که اثاثیه خود را از این طریق بفرستند. این روش هم هزینه های مناسبی برای پوشش خدمات خود دارد که برای بسیاری افراد مناسب به نظر می رسد.

نکات لازم در زمان حمل اثاثیه منزل به اروپا

۱ – حتما یک بار به صورت حضوری یا تلفنی با مشاوران شرکت حمل جلسه مشاوره داشته باشید. این موضوع فقط برای این نیست که شما روش مناسب و راه انتقال اثاثیه خود را انتخاب کنید. بلکه از این طریق شما می توانید با جزییات خدمات شرکت حمل آشنا شوید و ارزیابی کلی از روش کار شرکت کسب کنید.

۲ – درباره روش و وسایلی که برای بسته بندی اثاثیه منزل استفاده می کنید تحقیق کافی داشته باشید و این کار را با صبر و حوصله و به دقت انجام دهید. اگر مهارت کافی در بسته بندی ندارید یا به دلایلی شک دارید که در زمان حمل اثاثیه منزل به اروپا، بسته بندی شما دوام خواهد داشت یا خیر، می توانید برای انجام این کار از شرکت حمل بین المللی درخواست کنید تا کارکنان متخصص خود را به کمک شما بفرستد. این کارکنان معمولا سال ها در بسته بندی اثاثیه هایی که به صورت بین المللی جابه جا می شوند سابقه دارند و می توانند خیلی سریع بهترین راه برای بسته بندی را ارزیابی کنند و در زمان کمی کار را به انجام برسانند.

بسته بندی صحیح به حمل امن اثاثیه کمک می کند.

۳ – مطمئن شوید که لیستی دقیق از همه اثاثیه دارید. این کار برای گذشتن اثاثیه از گمرک ضروری است اما فایده جانبی دیگری هم دارد. شما قصد حمل اثاثیه خود را به قاره دیگری دارید و انتقال تمام وسایل یک خانه به این فاصله، مطمئنا باعث می شود مهاجر وجود یا عدم وجود بعضی از وسایل را فراموش کند و در نهایت این سوال برای زوج های زیادی پیش می آید که آیا وسیله خاصی را در زمان حمل اثاثیه منزل به اروپا همراه داشته اند یا خیر. وجود یک لیست دقیق، شما را از سردردهای طولانی و بحث های زیادی نجات می دهد و می توانید بر اساس لیست تک تک اثاثیه را بارها چک کنید و هر چه لازم دارید با خود ببرید.

۴ – در اولین شماره ذکر کردیم که جلسه مشاوره به شما فرصت ارزیابی شرکت حملی می دهد که اثاثیه خود را به آن می سپارید. در شما باید در همان مرحله اول از خدمات و نحوه کار این شرکت مطمئن شوید تا در این مرحله( ارسال اثاثیه) خیال آسوده ای داشته باشید. در این مرحله شرکت بیمه موظف است تا حق بیمه ای برای اثاثیه متقاضی در نظر بگیرد. البته اولویت اول با سالم رسیدن اثاثیه به اروپا است ولی در صورت وجود حادثه ناگواری در رمان حمل اثاثیه منزل به اروپا، شرکت حمل باید مسئولیت آن را بپذیرد و جبران خسارت کند.

اقدامات مهم دیگری نیز وجود دارد که شرکت های مختلف حمل برای ارسال اثاثیه به اروپا در نظر می گیرند که شما می توانید در زمان مشاوره از آن ها آگاه شوید.

موضوع پیشنهادی: درباره هزینه باربری به اروپا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *