کشور ایران همکاری تجاری و اقتصادی خوب و چشمگیری با کشور روسیه و بلاروس در زمینه صادرات خشکبار، خرما، مرکبات و خودرو و صنایع دستی و همچنین در زمینه واردات ماشین آلات صنعتی و کشاورزی ،الیاف، غلات و حبوبات دارد .با توجه به تحریم‌های صورت گرفته به مرور زمان بر حجم روابط اقتصادی و تجاری افزوده و موجبات ارزآوری بیشتر برای کشور فراهم خواهد شد .گاها پیش آمده که تاجر یا بازرگان نمیتواند بارها را به صورت عمده و بسته بندی های در حجم های بزرگ خریداری کرده و به مسکو ارسال کرده و در آنجا به فروش برساند.لذا موضوع حمل خرده بار دراین شرایط مطرح میشود.

  این موضوع شامل دو حالت می می باشد

  1. ممکن است تاجر سرمایه و مبلغ کمی را برای خرید و تهیه محموله و ارسال بار داشته باشد در نتیجه کالاهای محدودی خریداری کرده یا تهیه و تولید کرده و سپس اقدام به ارسال و صادرات آن می نماید، که به این حجم کم بار خرده بار گفته می شود.
  2.  گاهی ممکن است تاجر و بازرگان مورد نظر، کالایی را برای اولین بار بخواهد به بازار عرضه کند در نتیجه تصمیم می گیرد که حجم کمی از آن محصول که یا به صورت تولید شده یا به صورت تهیه شده از جای دیگر است، را ارسال کنند و یا صادر کنند.

در هر دو حالت می توان گفت محموله با حجم نسبتا کمی از محموله های بزرگ تجاری قرار است به بازار مسکو صادر و عرضه شود، در نتیجه در این قسمت نیاز است از کامیون های جی پی اس دار چادری و یخچالی جهت حمل بار شرکت و کارخانه به مقصد  کشور روسیه از جمله شهرهای مسکو آستاراخان، سن پترزبورگ، را همچنین کشور بلاروس شهرهای مینسک برست، ارسال کند.

انواع راه های حمل و نقل موجود برای ارسال خرده بار به مسکو

به طور کلی ترابری در سرزمین پهناور ایران شامل انواع ترابری موجود در دنیا است؛ این خود به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی ایران در جهان و شرایط خاص ایران می باشد.
به عنوان مثال دسترسی ایران به آبهای آزاد از جمله موقعیت‌های جغرافیایی مذکور است، همچنین وجود دشتهای وسیع و هموار از جمله شرایط اقلیمی ایران می باشد.

جهت  آشنایی با شرکتهای حمل ونقل بین المللی به این مقاله هم نگاهی بیندازید.

حمل و نقل موجود در دنیا به قرار زیر است

دریایی ،هوایی، زمینی ، زمینی،خود به دو دسته تقسیم می‌شود؛ راه ریلی ، راه شوسه راههای شوسه به چند گروه تقسیم می‌شود ؛آزادراه ،بزرگراه، راه اصلی، راه فرعی- راه روستایی- راه شنی، راه خاکی، راه مالرو.

جابجایی خرده بار کالا از طریق باربری صادراتی

امروز با استفاده از روش ارسال کالا به کمک خود بار، در بین مردم عمومیت پیدا کرده و اکثر مردم با آن آشنایی پیدا کردند زندگی پر سرعت امروزی خیلی از مشاغل را دستخوش تغییر کرده است و یکی از تغییراتی که در سیستم حمل و نقل کالا به وجود آمده است ،استفاده از خرده بار می باشد.

واژه خرده بار، به جابجایی وسایل و بسته‌های باری در سایزهای مختلف اطلاق می شود. حمل محصولات و بسته ها با وسایل نقلیه مختلف امکان پذیر است و بسته‌ها در نهایت دقت و امنیت جابجا شده تا سالم به مقصد برسند، موارد مختلفی مانند نوع کالای ارسالی، مکان ارسال، کالا ،میزان و سایز بسته در انتخاب نوع حمل بار تاثیر گذار است.

حمله خرده بار به تمام نقاط داخل و خارج شهری امکان پذیر بوده و بسته به میزان بار نوع وسیله نقلیه حمل بار انتخاب می شود، در صورتی که به دنبال راحتی و سرعت در ارسال بسته‌های خود هستید ،استفاده از این روش حمل بار را فراموش نکنید ، به این طریق که بسته ها و کالاهای مورد نظر خود را که دارای حجم کمی می باشند ،را در لابلای بارهای بزرگتر با ابعاد و حجم بزرگتری قرار داده و به عنوان خرده بار در لابلای بار های بزرگ قرار داده و به مقصد ارسال کنید ، بسته ارسالی شما را در نهایت امنیت و دقت به مقصد می‌رساند دیگر نیازی نیست که شخص و یا با استفاده از پستهای حمل بار مبادرت به حمل یا ارسال کالا کنید.

ارسال خرده بار به مسکو

شما می توانید خرده بار خود را از طریق کامیون و هواپیما ارسال کنید، و راهی بسیار سریع و مناسب در جابجایی بسته های مختلف باری محسوب می شود.

حمل و جابجایی کالا بدون هیچگونه نگرانی از بابت سلامت رسیدن مرسوله به مقصد انجام می شود، بسته‌بندی کالاها بسیار ایمن و با توجه به نوع بار ارسالی انتخاب می شود، استفاده از این روش در جابجایی وسایل منزل مورد استفاده عموم قرار می گرفته ، و امروزه یکی از موارد جابه‌جایی محموله و صادرات کالا می باشد .و استفاده از این روش برای جابجایی کالاها دارای مزایای بیشماری است. راحتی، سرعت ،هزینه پایین، از مزایای استفاده از این روش محسوب می‌شود ارسال خرده بار از طریق قرار دادن در بین کالاهای بزرگ با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر انجام میشود .

در این صورت شما این امنیت خاطر را دارید که در هر زمان و مکانی امکان ارسال کالای خود را داشته باشید و دیگر نیازی نیست که نگران ، زمان و هزینه باشید.

تعیین هزینه حمل خرده بار برای مسکو

ارسال خرده بار دارای تعرفه های مشخص است، که با توجه به وزن محموله و مکان و مقصد ،طبقه‌بندی شده است .ارسال کالا از طریق راه های زمینی عمومیت پیدا کرده و هزینه های ارسال کالا از طریق تعرفه های بسیار کم هزینه تر انجام می گیرد .

چرا که شما تنها بابت حجمی که بسته شما در در بین کالاهای بزرگتر اشغال می کند ،متحمل هزینه می شوید و به صورت سازماندهی شده بسته های خود را ارسال می کنید، هزینه ارسال کالا می تواند در مبدا یا مقصد صورت پذیرد و لزومی به تسویه حساب قبل از ارسال کالا نیست.

امیدوارم مطالب مورد استفاده تان قرار گرفته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
واتساپ