حمل هوایی از چین

مراحل حمل هوایی از چین- شرکت حمل هوایی از چین- روند حمل هوایی از چین- تعرفه های حمل هوایی از چین- هزینه های حمل هوایی از چین- سفارش حمل هوایی از چین

می دانیم که یکی سری از اقلام در واردات و صادرات باید از روش های حمل و نقل هوایی وارد شوند به این ترتیب انتخاب صحیح روش های حمل هوایی می تواند بسیار مهم باشد. چین از دسته کشورهایی است که بیشتری میزان صادرات به ایران را دارد به این ترتیب حمل هوایی از چین مسأله ای بسیار مهم است و باید به آن ترتیب اثر داده شود. شرکت بازرگانی ما می تواند حمل هوایی از چین با نازل ترین قیمت را برای شما فراهم سازد.

مراحل حمل هوایی از چین

در نظر داشته باشید که وقتی شما کالای خود را به یک موسسه معتبر بسپارید قطعاً هیچ نگرانی پیش نخواهد آند و این موضوع خود تضمینی است برای حمل صحیح و سریع و به موقع اقلام شما.

حمل هوایی از چین باید طبق یک سری اصول و مراحل پیش برود که از سوی شرکت های مختلف بسیار متفاوت است.

در وهله اول باید اقلامی که قرار است در مسیر مل هوایی قرار بگیرد مشخص شود، این اقلام باید شرایط قرارگیری در ارتفاع را داشته باشند، به طور کلی اقلامی که از نظر فاسد شدن در معرض خطر هستند بیشتری کاندیدای حمل هوایی از چین محسوب می شوند.

برای حمل هوایی از چین در ابتدای امر اطلاعات تماس و بار از سوی صاحب کالا به شرکت حمل هوایی از چین ارائه می شود. این اطلاعات بسیار مهم هستند و باید به طور دقیق ارائه شود.

سپس تمامی مدارک لازم از فرستنده رویت می شود این مدارک در کشور مبدأ (چین) باید اخذ شود.

سپس نوبت به رزرو است. در بخش رزرو مشخص می سازید که از کدام یک از خطوط هواپیمایی برای حمل هوایی از چین استفاده شود و هماهنگی های لازم در این مسیر صورت می گیرد.

 

حمل هوایی از چین برای اقلام خاص

یک سری از کالاها هستند که باید از مبدأ ارسال شوند به این نوه اقلام EXWORD گفته می شود و حمل آنها نیز باید به صورت خاصی دنبال شود، این اقلام به هیچ عنوان از کارخانه بیرون نمی آید و خرید از فروشنده صورت نگرفته و خریدار به صورت مستقیم با تولیدکننده طرف است.

در نظر داشته باشید که پس از انجام شدن اقدامات لازم، ارسال باید از کشور مبدأ به کشور مقصد آغاز می شود و باید محموله وارداتی به کشور مقصد به صورت ان تایم وارد شود. در نهایت محموله در گمرک تحویل گرفته می شود.

در گام بعدی مدارک لازم باید ارائه داده شود. مهم ترین مدارکی که در این خصوص مورد نیاز است شامل بارنامه، ترخیصیه، و قبض انبار است.

اینطور که مشخص شده است ترخیص محموله باید طبق هماهنگی با مشتری صورت پذیرد و شرکت حمل هوایی از چین در تمامی مراحل نظارت کامل دارد.

در نهایت نیز هزینه های حمل هوایی پرداخت می شود و صاحب بار می توانید در کشور مقصد بارهای خود را تحویل بگیرد.

در بررسی های اخیر مشخص شده است که اگر روند حمل هوایی از چین به صورتی استاندارد رعایت شود قطعاً هزینه های موجود سر شکن خواهد شد.

چرا حمل هوایی از چین را انتخاب کنیم؟

می دانیم که به طور کلی اقلام از چین به سه روش می توانند وارد ایران شوند، حمل از طریق راه آهن، حمل از طریق دریا و حمل هوایی از چین.

طبق جدیدترین آمار موجود برای حمل هوایی از چین در حال حاضر 378 فرودگاه برای این کار اختصاص داده شده اند و 95 بخش را به هم متصل کرده اند.

یکی از دلایل بسیار مهمی که افراد را به سمت حمل هوایی از چین می کشاند سرعت بالا است، در واقع اگر بخواهید کالا را به صورت دریایی ارسال کنید شاید بین 25 تا 30 روز زمان نیاز باشد اما همین اقلام با حمل هوایی از چین نهایت 7 روز زمان نیاز دارند.

 

موضوعی دیگری که دلیل بر انتخاب حمل هوایی از چین می شود امنیت بالا است، در مسیر های دریایی و راه آهن بسیار دیده شده است که اقلام دچار فساد و یا آسیب می شوند اما در حمل هوایی از چین میزان هزینه های ناشی از خسارت به حداقل می رسد.

 

بسیاری از اقلام در معرض فساد هستند و یا اقلام دارویی باید طبق زمان دقیق وارد خاک ایران شود به این ترتیب حمل هوایی از چین می تواند انتخابی مطمئن و عالی باشد.

تعرفه های حمل هوایی از چین

در مقوله تجارت بارها و بارها در خصوص هزینه های حمل هوایی از چین سؤال شده است و این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است.

به طور کلی هزینه های موجود بر اساس نوع کالا، کیفیت آن و همینطور شرایط حمل خواهد بود. دقت کنید که شاید در نگاه اول حمل هوایی از چین گرانتر از حمل دریایی و یا راه آهن باشد اما چون هزینه های خسارات و میزان اتلاف زمان کمتر است باید مشخص شود که حمل هوایی از چین بهترین روش خواهد بود.

برای سفارش حمل هوایی از چین می توانید از تیم های مشاور ما کمک بخواهید این افراد هر آنچه که برای حمل هوایی از چین نیاز باشد را به طور دقیق با شما در میان می گذارند افرادی که به صورت روتین از سیستم ما برای حمل هوایی از چین استفاده کنند قطعاً می توانند از تخفیف های لازم بهرمند شوند.

خوشبختانه برای حمل هوایی از چین محاسباتی که در خصوص هزینه ها وجود دارد دقیق است و هیچ مشکلی از این دست دیده نمی شود.

امکانات حمل هوایی از چین

در حمل هوایی از چین اقلامی که در معرض فساد هستند در یخچال های ایمن قرار می گیرند در تمام طول پرواز اقلام توسط بازرس به طور دقیق بررسی می شود. فضایی که برای نگهداری اقلام انتخاب می شود دارای دیواره های ایمن بوده و این موضوع سبب می شود که هر نوع آسیبی به حداقل برسد.

اندازه گیری فضا برای اقلام به طور دقیق است و هیچ مشکلی از این دست وجود ندارد، مبرهن است که اگر افراد بخواهند از حمل هوایی از چین استفاده کنند می توانند طبق زمان بندی که دارند محموله خود را به مقصد برسانند، هر نوع اتلاف وقت در این مسیر توسط شرکت حمل هوایی از چین بررسی شده و خسارت های ناشی از این موضوع با کمال میل مورد بررسی قرار می گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
واتساپ