حوالجات ارزی

حواله یوان به چین| ارسال حواله یوآن به چین فوری و با کمترین کارمزد

حواله یوآن به چین

بازرگانان ایرانی به دلیل حجم بالای معاملات و روابط اقتصادی بین ایران و چین، به دنبال ارسال حواله به این کشور هستند. در این راستا شرکت بازرگانی آوات با در اختیار داشتن چندین حساب بانکی در چین این امکان را دارد تا در سریع‌ترین زمان ممکن و به صورت کاملاً شفاف، برای بازرگانان ایرانی که قصد واردات کالا از چین را دارند، مراحل ارسال حواله یوان به چین را با کمترین میزان نرخ کارمزد انجام دهد. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره، با کارشناسان ما در بازرگانی آوات تماس بگیرید. در ادامه در مورد انواع حواله یوآن به چین توضیح خواهیم داد.

حواله آنلاین یوآن به چین

درحالی که شکل اصلی ارسال حواله به صورت حضوری و با مراجعه به صرافی انجام می‌شود، با پیشرفت و گسترش اینترنت، این تبادلات شکل جدیدی به خود گرفته است. حواله آنلاین یوآن، نقل و انتقال حوالجات را در بستر اینترنت فراهم می‌کند. به عنوان مثال: انتقال کارت به کارت، پی پال، پانی پی، حواله حسابی همگی در دسته‌ی حواله‌های آنلاین قرار می‌گیرند.

با انتخاب این روش انجام حواله یوآن به چین یا به طور کلی هر حواله دیگری مانند ارسال حواله روبل به روسیه یا حواله درهم به دبی دیگر نیازی به مراجعه به صرافی را ندارید و به میزان زیادی در وقتتان صرفه‌جویی می‌کنید. در این روش ارسال حواله شما از قیمت حواله یوان به چین امروز به صورت لحظه‌ای و آنلاین مطلع شده و پروسه‌ی ارسال را انجام دهید. اگر قصد ارسال آنلاین حواله یوآن به چین یا به طور کلی هر حواله‌ی دیگری اعم از حواله‌ی یورور یا دلاری را دارید با ما تماس بگیرید.

حواله آنلاین یوآن به چین

حواله یوآن شخصی به چین

یکی از روش‌های ارسال حواله یوآن به چین، حواله شخصی است. منظور از حواله شخصی زمانی ست که می‌خواهید به حساب یک شخصِ حقیقی مانند یک فروشنده یا دانشجو یا … یوآن حواله کنید. در این صورت بهترین کار این است که از حساب یک شخص در چین مبلغ یوآن را به حساب فروشنده یا دانشجو واریز کنید. توجه داشته باشید که حساب واریز کننده، مبلغ مورد نظر و بانک واریز کننده در این شرایط اهمیت زیادی دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد حواله یوآن شخصی و مراحل انجام آن با همکاران ما در شرکت بازرگانی آوات تماس بگیرید.

حواله یوآن شرکتی به چین

یکی دیگر از انواع حواله یوآن به چین، حواله‌ی شرکتی است. در این نوع حواله خریدار و فروشنده، اشخاص حقوقی هستند. گردش حساب‌های شرکت‌های‌ خریدار و فروشنده، نوع حساب‌ها، اسم بانک و میزان مبلغ حواله در این روش انتقال اهمیت دارد. معمولاً برای ارسال حواله یوآن به چین در مبالغ بالا از این روش استفاده می‌کنند.

حواله یوآن به بانک ABC

ABC bank چین از سال ۲۰۱۳ تا به امروز به عنوان بزرگترین بانک جهان بر اساس میزان دارایی شناخته می‌شود. اکثر تُجار و فروشندگان چینی در این بانک حساب دارند. از این رو بسیار از خریداران ایرانی زمانی که قصد واردات کالاهای چینی را دارند باید جهت تسویه با تامین کنندگان خود از سیستم حواله یوآن به بانک ABC استفاده کنند. شرکت بازرگانی آوات این امکان را دارد تا برای شما هموطنان گرامی که قصد انجام حواله یوآن به بانک ABC را دارید خدمات لازم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

حواله به بانک کونلون چین

بانک کونلون یکی از بانک‌های معروف کشور چین است که تنها به منظور تسهیل روابط تجاری با ایران تاسیس و اکنون توسط کشور ایالات متحده آمریکا تحریم شده است. مزیت این بانک این بود که در آن امکان ارسال حواله یوآن به چین بدون کارمزد وجود داشت. متاسفانه در حال حاضر ارسال حواله یوان به بانک کونلون چین با مشکلاتی همراه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سختی‌های ارسال حواله یوآن به بانک کونلون چین و انتخاب روش‌های سریع‌تر و بهتر می‌توانید از همکاران ما در شرکت بازرگانی آوات مشاوره بگیرید.

حواله به بانک کونلون چین

حواله TT به چین

حواله TT به چین یکی از سریع‌ترین انواع حواله به این کشور است که البته در ایران انجام آن بدلیل وجود تحریم با مشکلات بسیاری مواجه است. بازرگانانی که قصد ارسال حواله به چین از این طریق را دارند باید بسیار مراقب باشند که دچار مشکل نشوند چرا که این روش حساسیت‌های زیادی دارد. توصیه‌ی ما در گروه آوات به بازرگانان عزیز این است که در عوض از حواله‌های حسابی به صورت شخصی و شرکتی استفاده کنید.

حواله یوآن به چین صرافی

روش انتقال پول از چین به ایران (و برعکس) یا حواله یوان صرافی به این صورت است:
بعد از تعیین لحظه‌ای نرخ حواله یوآن به چین، بازرگان ایرانی که قصد واردات کالا از چین را دارد، به یک شرکت واسطه یا صرافی مراجعه کرده (که می‌تواند یک صرافی ایرانی در چین یا در کشور خودمان باشد) و معادل مبلغ خرید که به یوآن است را بصورت ریالی به حساب شرکت واسطه یا صرافی واریز می‌کند (تبدیل یوان به ریال). شرکت واسطه هم معادل یوآن را به حساب فروشنده چینی که قصد صادرات کالا از چین به ایران را دارد واریز کرده و رسید‌های پرداخت طرفین را تحویل می‌نماید. این نوع نقل و انتقال ارز که امروزه با توجه به تحریم‌های صادر شده علیه ایران در بین تُجار ایرانی بسیار مرسوم است، به حواله یوآن صرافی معروف است.

امن‌ترین راه ارسال حواله یوآن به چین

امن‌ترین راه ارسال حواله یوآن به چین، از طریق کارشناسان ما در مجموعه بازرگانی آوات است. ارسال حواله در این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن و در چند مرحله ساده انجام پذیر است که به شرح زیراند:

  1. در گام اول باید استعلام قیمت بگیرید. نرخ حواله یوآن به چین باید به صورت لحظه‌ای گرفته شود.
  2. بعد از آن نوبت به ثبت نام و احراز هویت شما میرسد. برای این مرحله باید مدارک شناسایی خود را ارائه کنید. وقتی یکبار در مجموعه ثبت نام کرده و احراز هویت کنید، مشخصات شما ثبت شده و برای دفعات بعد، دیگر نیاز به انجام این مرحله نیست.
  3. سپس نوبت به تعیین مبلغ حواله و ثبت مشخصات دریافت کننده می‌رسد. در نهایت مبلغ تحویل داده شده و یک رسید دریافت میکنید. این رسید به دریافت کننده کمک میکند که بتواند مبلغ حواله را دریافت کند.
  4. زمان ارسال حواله بسته به مبلغ انتخابی و گزینه‌ی ارسال متفاوت است. این حواله می‌تواند طی چند ساعت یا نهایت چند روز قابل دریافت شود.

نکات مهم در ارسال حواله به چین

امروزه با توجه به وجود تحریم‌های ناعادلانه علیه کشورمان، نقل و انتقال ارز برای تجار ایرانی به مسئله‌ای دشوار تبدیل شده است و این امر طبیعتاً اختلالاتی در سیستم تجارتمان ایجاد می‌کند که باعث می‌شود نتوانیم همچون جریان تجارت نوین امروزی، صادرات و واردات انجام دهیم. درنتیجه اکنون که با توجه به این شرایط نقل و انتقال ارز از طریق واسطه‌ها و صرافی‌ها انجام می‌شود، باید هوشیار باشیم که به دام مشکلات بزرگتری همچون کلاهبرداری نیفتیم و شرکت ارسال کننده‌ی حواله یوآن به چین را با دقت زیاد و تحقیق شده انتخاب کنید.

متاسفانه در بسیاری از مواقع شاهد آن هستیم که بعضی شرکت‌ها با اعلام نرخ‌های بسیار پایین و وسوسه کننده، اقدام به کلاهبرداری می‌کنند و این کار هم باعث می‌شود در سیستم نقل و انتقال ارزی در بین صرافی‌ها و واسطه‌های معتبر اخلال ایجاد شود و هم اینکه تاجر سرمایه‌اش را از دست ‌دهد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *