یوآن ارز رایج کشور چین است و یکی از ارزهایی است که مورد نیاز بسیاری از بازرگانان در سراسر جهان است. از این رو حواله یوآن به چین مورد تقاضای بازرکانان ایرانی است که با کشور چین روابط تجاری دارند. شرکت بازرگانی آوات با در اختیار داشتن تعدادی حساب بانکی در چین این امکان را دارد تا حواله یوآن به چین را در سریع ترین زمان ممکن برای بازرگانان عزیز که قصد واردات کالا از چین را دارند در سریع ترین زمان ممکن و بصورت کاملا شفاف انجام دهد.

حواله یوآن به چین

حواله آنلاین یوآن به چین

منظور از حواله آنلاین یوآن بدین معناست که نقل و انتقال در بستر اینترنت انجام میشود به عنوان مثال: کارت به کارت، پی پال، حواله حسابی همه در دسته حواله آنلاین قرار میگیرد. تفاوت حواله آنلاین به نسبت مراجعه حضوری صرفه جویی در وقت و حتی گاها در دسترس نبودن صرافی برای مراجعه حضوری میباشد. جهت انجام حواله یوآن آنلاین با ما در ارتباط باشید.

حواله یوآن شخصی به چین

یکی از روش های حواله یوآن حواله شخصی است به این معنی که شما میخواهید به حساب یک شخص بصورت حقیقی یوآن حواله کنید. در واقع شخص فروشنده و یا دانشجو میباشد و شما نیاز دارید برای این شخص حواله یوآن بزنید در این صورت بهترین کار این است که از حساب یک شخص در چین مبلغ یوآن را به حساب فروشنده و یا دانشجو واریز کنید. توجه داشته باشید حساب واریز کننده و مبلغ مورد نظر و بانک واریز کننده در این مورد  بسیار مهم میباشد. جهت کسب اطلاعات در مورد حواله یوآن شخصی با همکاران ما در شرکت بازرگانی آوات تماس حاصل نمایید.

حواله یوآن شرکتی به چین

یکی دیگر از انواع حواله حواله شرکتی است. در این نوع حواله خریدار و فروشنده اشخاص حقوقی هستند. در این نوع حواله به چین نیز کارکرد حساب های شرکت های خریدار و فروشنده، نوع حساب ها، اسم بانک و میزان مبلغ حواله مهم است. معمولا تجاری که حواله به چین در مبالغ بالا انجام میدهند بصورت شرکتی باید حواله کنند.

حواله یوآن به بانک ABC

بانک ABC چین از سال 2013 تا به امروز به عنوان بزرگترین بانک جهان بر اساس میزان دارایی شناخته میشود. اکثر تجار و فروشندگان چینی در این بانک صاحب حساب هستند و از این رو بسیار از خریداران ایرانی زمانی که قصد واردات کالا از چین دارند باید جهت تسویه با تامین کنندگان خود از سیستم حواله یوآن به بانک ABC استفاده نمایند. شرکت بازرگانی آوات این امکان را دارد که برای شما هموطنان گرامی که قصد حواله یوآن به بانک ABC را دارید خدمات حواله به چین را ارائه نماید.

حواله به بانک کونلون چین

بانک کونلون چین یکی از بانک های موجود در کشور چین است که این بانک فقط به منظور روابط تجاری با ایران تاسیس شده است. این بانک توسط ایالات متحده آمریکا تحریم شد. در حال حاضر حواله به بانک کونلون چین با پیچیدگی هایی مواجه است. جهت کسب اطلاعات در مورد حواله یوآن به بانک کونلون چین میتوانید با همکاران ما در شرکت بازرگانی آوات در ارتباط باشید.

حواله TT به چین

حواله TT به چین یکی از سریع ترین انواع حواله به چین است که البته در ایران بدلیل وجود تحریم با مشکلات بسیاری مواجه است. بازرگانانی که قصد حواله به چین از این طریق را دارند باید بسیار مراقب باشند که دچار مشکل نشوند چرا که این روش حساسیت های زیادی دارد. برای همین به شما توصیه میکنیم از طریق حواله های حسابی به صورت شخصی و شرکتی حواله یوآن را انجام دهید.

حواله یوآن به چین از طریق صرافی

روش انتقال پول از ایران به چین و حواله یوآن از طریق صرافی به این صورت است که نرخ لحظه ای حواله یوآن که مشخص شد خریدار ایرانی که قصد واردات کالا از چین را دارد به یک شرکت واسطه و یا صرافی مراجعه کرده و معادل مبلغ خرید را که به یوآن است را بصورت ریالی در حساب شرکت واسطه یا صرافی واریز نموده و شرکت واسطه معادل یوآن را در حساب فروشنده چینی که قصد صادرات کالا از چین به ایران را دارد واریز میکند و رسید های پرداخت طرفین را تحویل مینماید. این نوع نقل و انتقال ارز که امروزه با توجه به تحریم های علیه ایران در بین تجار ایرانی بسیار مرسوم است به حواله یوآن صرافی معروف است.

مقاله مرتبط: صرافی یوان

 

سخن پایانی

در نهایت باید خدمت شما عرض کنیم که امروزه با توجه به وجود تحیم های ناعادلانه علیه ایران نقل و انتقال ارز برای تجار ایرانی به مسئله ای دشوار تبدیل شده است که این امر طبیعتا اختلالاتی در سیستم تجارت ما ایجاد میکند که باعث میشود ما نتوانیم به شکل تجارت نوین امروزی به امر صادرات و واردات بپردازیم لذا با تمام این تفاسیر فی الحال که ما نقل و انتقال ارز را از طریق واسطه ها و صرافی ها انجام میدهیم باید هوشیار باشیم که به دام مشکلات بزرگتری همچون کلاهبرداری نیوفتیم و شرکت مورد نظر را که قرار است برای شما حواله یوآن به چین را انجام دهد با دقت کافی و تحقیق انتخاب کنید.

متاسفانه خیلی مواقع مشاهده میکنیم که بسیاری از شرکت ها با اعلام نرخ های بسیار پایین و وسوسه کننده اقدام به کلاهبرداری میکنند که این امر هم موجب میشود در سیستم نقل و انتقال ارز در بین صرافی ها و واسطه های معتبر اخلال ایجاد شود چرا که نرخ ثابت و یکسانی وجود خواهد داشت دوم اینکه تاجر سرمایه خود را از دست میدهد، پس در این مورد باید بسیار هوشیار باشیم تا در دام این اشخاص و شرکت ها نیوفتیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
شروع گفت و گو
واتساپ