تکنولوژی و دنیای فناوری بر هر چیزی تاثیر نگذاشته باشد، توانسته از نقش خود در سرعت بخشیدن به انجام بسیاری از فعالیت ها بر بیاید. از این فعالیت ها می توان به انتقال حواله یورو به روسیه اشاره کرد. امروزه می توان تمامی عملیات ها را به صورت آنلاین انجام داد و از این طریق در زمان صرفه جویی کرد. ایران در طی چند سال اخیر توانسته روابط خود را با کشور روسیه افزایش دهد. به همین علت بازرگانان، تجار و دانشجویان زیادی به این کشور سفر می کنند.رفتن به هر صورت و از هر کشوری که باشد به یک چیز مشترک نیاز است و آن انتقال حواله یورو به روسیه می باشد.

حواله می تواند با واحدهای پولی مختلفی انجام شود که از آن ها می توان به انتقال حواله یورو به روسیه اشاره کرد. انتقال حواله به روسیه با استفاده از روش های مختلفی می تواند انجام گیرد که هر کدام از آن ها توانسته اند مزایایی را به خود اختصاص دهند که در ادامه به بررسی کامل آن ها خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

روش های انتقال و هر آنچه باید بدانید

از آنجایی که روسیه از کشورهای بزرگ جهان می باشد، روش هایی که برای انتقال حواله یورو به روسیه در نظر گرفته شده اند نیز جامع می باشد. چرا که افرادی که به این فرآیند نیازدارند، زیاد هستند. به همین علت باید از درست ترین روش ها بهره برد. هر کدام از این روش ها امتیازات بسیاری را با خود به همراه دارند که افراد می توانند با بررسی کارمزد و یا مقایسه هر کدام یکی از آن ها را برای خود انتخاب کنند. این روش ها شامل موارد زیر هستند:

  •  انتقال حواله یورو با استفاده از روش پی پال
  •  انتقال حواله یورو با استفاده از روش سوئیفت
  •  انتقال حواله یورو با استفاده از روش وسترن یونیون
  •  انتقال حواله یورو به روسیه با استفاده از مانی گرام

روش اول: بهره بردن از روش پی پال

یکی از راه هایی که در پیش روی افراد برای انتقال حواله یورو به روسیه قرار داده شده است، بهره بردن از روش پی پال می باشد. پی پال از امن ترین روش هایی است که می توان از آن بهره برد. از این روش برای سایت های خارجی استفاده می شود. البته به خاطر تحریم های ایران، شرایط سخت تر شده است. ولی با این حال این فرآیند توسط شرکت های معتبر به راحتی انجام می شود. جهت انجام حواله پی پال با شرکت بازرگانی آوات همراه باشید.

روش دوم: استفاده از روش سوئیفت برای انتقال حواله یورو به روسیه

سوئیفت از دیگر روش هایی می باشد که نه تنها در بین بهترین ها قرار گرفته شده، بلکه امنیت زیادی را نیز به خود اختصاص داده است. همچنین افرادی که نیازمند به انتقال حواله در مبالغ بالا هستند می توانند از این روش بهره ببرند. البته علی رغم امتیازاتی که سوئیفت با خود به همراه دارد، کارمزد آن بسیار پایین می باشد. به همین علت استقبال افراد از این روش بسیار زیاد می باشد. از این رو تبدیل به یکی از پر کاربردترین ها شده است.

روش سوم: انتخاب وسترن یونیون

وسترن یونیون را می توان یکی دیگر از روش ها برای انتقال حواله یورو به روسیه در نظر گرفت. هر چند این روش امنیت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است ولی سرعت انتقال آن زیاد نمی باشد. به همین علت اگر در انتقال حواله عجله بسیار زیادی را دارید، روش های دیگری را نیز می توانید انتخاب کنید که در اولویت قرار گرفته اند.

روش چهارم: مانی گرام یا مانی بوکرز

مانی گرام روش دیگری برای انتقال حواله یورو به روسیه می باشد که تحت عنوان مانی بوکرز نیز شناخته شده است. در این روش می توانید شباهت بسیاری را با وسترن یونیون حس کنید. ولی به طور کلی تفاوت هایی نیز در آن ها وجود دارند که همین موضوع باعث محبوبیت یکی از آن ها شده است. در روش وسترس می توانید کاربران بیشتری را ببینید و شاید دلیل آن امنیت بالاتری باشد که در اختیار آن ها قرار می دهند.

 

کارمزد انتقال حواله یورو به روسیه چقدر است؟

انتقال حواله یورو به روسیه بین افراد زیادی رایج شده است که از آن ها می توان به دانشجویان، تجار، بازرگانان و در نهایت افرادی اشاره کرد که در آنجا ساکن هستند. حالا سوالی که شاید برای خیلی از افراد به وجود بیاید این است که کارمزد انتقال حواله به روسیه چه مقدار می باشد. برای پاسخ گویی به این سوال در ابتدا باید با روش های این عملیات آشنایی داشته باشید. هر کدام از این روش ها توانسته اند مزایای زیادی را به خود اختصاص دهند. از این رو کارمزدی که برای آن ها در نظر گرفته شده است کاملا متفاوت می باشد. به همین علت نمی توان جواب مشخصی را برای این سوال در نظر گرفت. به طور حتم هر کدام از آن ها بتوانند امنیت و سرعت بیشتری را به اشتراک بگذارند، کارمزد بالاتری را نیاز دارد.

چگونه حواله یورو را به روسیه انتقال دهیم؟

برای اینکه بتوانید حواله یورو به روسیه را انجام دهید می توانید از شرکت های مختلفی برای اینکار بهره ببرید. البته پیش از اینکه شرکتتان را انتخاب کنید، به اعتبار و عملکرد آن نیز باید دقت کافی را داشته باشید تا هیچگونه اختلالی در این کار برای شما به وجود نیاید. همین صرافی ها نیز می توانند انتخاب مناسبی برای این عملیات باشند. چرا که این قابلیت را دارند تا بتوانند به انتقال حواله شما سرعت ببخشند.

 به مقاله ی صرافی روسیه نگاهی بیندازید.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی انتقال حواله یورو به روسیه پرداخته شد. این فرآیند روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است که از آن ها می توان به وسترس یونیون، پی پال، مانی گرام و سوئیفت اشاره کرد. هر کدام از گزینه های ذکر شده نوع خاصی از ویژگی ها و مشخصه ها را در اختیار کاربر قرار می دهد. به همین علت می توانند بر اساس دسترسی خودشان یکی از آن ها را انتخاب کنند که کارمزد پرداختی آن ها نیز متفاوت می باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
واتساپ