حوالجات ارزی

خرید روبل در کازان

خرید روبل در کازان

اگر شما دانشجو یا تاجر هستید و یا قصد مسافرت به کازان را دارید و به خرید روبل در کازان نیاز دارید لازم است تا با پول های رایج این کشور آشنا شوید بنابراین تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.برای آن که بتوانید در شهر کازان روسیه به ادامه تحصیل مشغول شوید یا این که بتوانید در این شهر به تجارت بپردازید یا به طور کلی قصد مسافرت به این شهر را دارید به خرید روبل در کازان احتیاج خواهید داشت. روسیه، پهناورترین کشور دنیا محسوب شده که میزبان کثیری از دانشجویان و افراد مقیم ایرانی می باشد. دانشجویان بسیاری در شهرهایی مثل مسکو، سن پترزبورگ و کازان به منظور ادامه تحصیل حضور دارند.

در صورتی که یکی از اطرافیان شما در روسیه دانشجو است، یا برای تجارت مالی خود احتیاج به خرید روبل روسیه دارید می توانید این کار را از طریق شرکت بازرگانی آوات صورت دهید. این شرکت قادر است روبل یا دلار را به طور دستی به شخص مد نظر شما تحویل دهد. یا این که این شرکت می تواند به شماره حسابی که شما جهت انتقال پول عرضه داشته اید روبل، دلار یا یورو ارسال نماید.

معرفی روبل روسیه

روبل واحد رایج پول کشور روسیه می باشد. به واحد کوچک ‌تر روبل کوپک گفته می‌شود. هر روبل معادل صد کوپک است.

بعد از فروپاشی اتحاد شوروی، جایگزین روبل شوروی روبل فدراسیون روسیه به گردش افتاد. در ضمن سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵ چندین صورت اسکناس به چاپ رسید که به علت تورم موجود در آن زمان تعداد صفرهای درج شده بر کالاها حالت نجومی به خود گرفت. بعد از ثبات نسبی روبل در سال ۱۹۹۶، دولت قصد داشت تا برای برطرف کردن مشکل روبل جدیدی را ارائه نماید. ارزش واقعی روبل جدید معادل ۱۰۰۰ روبل قدیم بود یعنی در واقع سه صفر آخر اسکناس‌ها حذف شد.

واحد پول روسیه “روبل روسیه”(RUB یا RUR) می باشد. که با حروف روسی به شکل руб یا р به تصویر کشیده می شود.

هر روبل ۱۰۰ کوپک (kopeck) بوده که در روسیه، برای تفکیک نمودن اعداد (هزارگان یا ۳ صفر)، به جای به کار بردن ویرگول، فاصله گذاشته و به جای ممیز نیز نقطه می گذارند.

چگونه سایر ارزها را به روبل روسیه تبدیل کنیم و یا خرید روبل در کازان داشته باشیم؟

در روسیه، در عمل دلار یا یورو برای پرداخت های مالی به کار برده نمی شود و می‌بایست روبل با خود به همراه داشته باشید. حتی برخی از هتل ها دلار و یورو قبول نمی کنند. صرافی در روسیه (مخصوصا در مسکو و سن پترزبورگ) بسیار زیاد بوده و در هر خیابانی چند صرافی یافت می شود. پیشنهاد می کنیم که در فرودگاه و هتل، پول خود را تبدیل نکنید چراکه به ضررتان خواهد بود. صرافی در زبان روسی ОБМЕН ВАЛЮТЫ نوشته می شود. برای تبدیل پول در روسیه سه رویه وجود دارد:

  • باجه های صرافی: باجه های صرافی بانک نبوده و تنها صرافی های کوچکی هستند که پول را به خرید و فروش می رسانند. بیشتر مواقع ارز در این باجه ها با قیمت بهتری از بانک ها به خرید و فروش می رسد البته گفتنی است که در تابلوی صرافی عبارت “بدون کمیسیون” (БЕЗ КОМИССИИ) نیز ثبت شده باشد.
  •  بانک ها: بیشتر بانک ها خرید و فروش روبل و سایر ارزها را انجام می دهند.
  •  دستگاه های خودپرداز تبدیل ارز: در برخی از مراکز خرید و حتی بانک ها، دستگاه هایی مانند دستگاه خودپرداز وجود دارد که می توان از طریق آن ارز خرید و فروش کرد. بهره وری از این دستگاه ها برای افرادی که به روسی یا دست کم انگلیسی آشنایی ندارند، کمی دشوار به نظر می رسد. در صورت داشتن قصد خرید روبل در کازان و یا تبدیل روبل روسیه میتوانید با ما در تماس باشید.

نحوه ارسال حواله روبل به روسیه و خرید روبل در کازان

روسیه جزء کشور هایی می باشد که روابط مالی خود را با ایران حفظ کرده است. طرق مختلفی برای ارسال پول به روسیه و بالعکس وجود دارد، ولی تمام این راه ها برای همه شهروندان ایرانی قابل دسترس نیست. به همین دلیل در ادامه روش های ارسال پول به روسیه و شهر کازان را شرح می دهیم. خرید روبل در کازان یکی از خدمات تیم ماست.

راه های مختلف ارسال پول به روسیه

به علت اینکه ایران روابط مالی بین المللی محدودی دارد انتقال ارز از ایران به سایر کشورها یا بالعکس به طور مستقیم امکان پذیر نیست. مقصود از جابه جایی مستقیم ارز با کمک حساب های بانکی ایرانی و بدون نیاز به واسطه می باشد. به همین علت شهروندان ایرانی برای پرداخت ارز به شبکه های مالی بین المللی دسترسی دارند.

شرکت آوات با استفاده از شیوه های گوناگونی به عنوان واسطه این دسترسی را برای همه شهروندان ایرانی فراهم نموده است. با کمک شیوه هایی مانند خرید کردیت کارت از راه ایجاد حساب ارزی یا هر یک از انواع کیف پول الکترونیکی هر فرد قادر خواهد بود تا به طور شخصی انواع حواله ارزی را منتقل نماید یا پرداخت آنلاین داشته باشد. افرادی که متمایل به این شیوه ها نیستند می توانند از خدمات مجموعه جهت خرید از سایت های خارجی یا سایر خدمات ارزی کمک بگیرند. در صورتی که نیاز به خرید روبل در کازان دارید هم اکنون با شرکت بازرگانی آوات تماس بگیرید.

 

به مقاله ی ارسال حواله به روسیه هم نگاهی بیندازید.

حواله دستی

حواله دستی به گونه ای از انتقال حواله ارزی اطلاق می گردد که گیرنده حواله را به طور نقدی دریافت کند. شبکه های مالی گوناگونی هستند که در این زمینه مشغول به کار می باشند. این مجموعه ها از گیرنده حواله را دریافت کرده و در کشور گیرنده به طور نقدی به گیرنده تحویل خواهند داد. در صورت نیاز در این پروسه امکان تبدیل ارز نیز وجود خواهد داشت. ولی به علت بالا بودن نرخ تبدیل این مجموعه ها کاربرد این مورد پیشنهاد نمی شود. این حواله به طور فوری منتقل می شود. بنابراین در شرایطی که احتیاج به ارسال فوری ارز دارید می توانید از این طرز انتقال حواله روبل به روسیه بهره ببرید. خرید روبل با کمک روش های گوناگونی صورت می پذیرد که شرکت ما حاضر به ارائه تمامی این خدمات است.

حواله سوئیفت یا TT

حواله سوئیفت به حواله بین بانکی می گویند. این حواله میان حساب های بانکی طرفین جابه جا می شود. به همین جهت برای انتقال حواله سوئیفت بر خلاف حواله دستی، احتیاج به حساب بانکی در شبکه سوئیفت خواهید داشت. چنان چه به این گونه از حساب ها دسترسی ندارید می توانید از خدمات شرکت ما در این راستا کمک بگیرید. خرید روبل در کازان با استفاده از خدمات موسسه ما به راحتی امکان پذیر است.

 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *