مشاوره بازرگانی

دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی

دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی موجود و تورمی که همه شاهد آن هستیم بسیاری از افراد به دنبال ایجاد یک درآمد بشتر برای خود هستند از این رو یکی از مواردی که بسیار سرچ میشود دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی است. در دوره آموزش تجارت و بازرگانی مرکز آموزش شرکت بازرگانی آوات شما کلیات بحث تجارت بین الملل و پایه کار بازرگانی را فرا خواهید گرفت. در این دوره شما آمادگی این را خواهید داشت که بتوانید وارد کار بازرگانی شوید و بتوانید درآمدی که شما را راضی کند به دست بیاورید.

دوره های جامع آموزش تجارت و بازرگانی

امر تجارت بسیار پیچیده و تخصصی است و به تبع آموزش کامل آن بسیار زمان بر است از این رو در دوره های آموزش در سطح جامع شما کلیات را فرا میگیرید و با عمومیات بازرگانی بین الملل آشنا میشوید، اما برای آموزش تخصصی در زمینه های مرتبط و گرایش های مختلف باید حتما دوره های مربوطه را بصورت جداگانه بگذرانید.

بهتر است شما یک دوره آموزش بازرگانی را بگذرانید و پس از آن شاخه فعالیت خود را مشخص کنید و در همان شاخه کاملا حرفه ای شوید.

آموزش آنلاین بازرگانی خارجی

بسیاری از موسسات آموزشی دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی را بصورت حضوری برگزار میکنند بسیاری دیگر آن را بصورت پکیج های از پیش تعیین شده در اختیار متقاضیان میگذرانند.

اما تعدادی موسسات هستند که دوره آموزش آنلاین بازرگانی خارجی را برگزار کرده که با استقبال بسیار بالایی روبرو شده است. چرا که در دوره آنلاین بازرگانی خارجی شما نیاز  به رفت و آمد ندارید و در وقت خود صرفه جویی میکنید از طرفی در هزینه های شما صرفه جویی میشود چرا که معمولا دوره آموزش آنلاین بازرگانی خارجی به نسبت دوره های حضوری آموزش بازرگانی از هزینه ی کمتری برخوردار است.

مرکز آموزش بازرگانی شرکت بازرگانی آوات دوره آموزش تجارت را بصورت آنلاین به شما سروران آرائه میدهد.

در دوره اموزش جامع تجارت و بازرگانی چه می آموزیم:

اصول و کلیات تجارت و بازرگانی بین الملل

اینکوترمز ۲۰۲۰

مکاتبات بازرگانی بین الملل

آموزش گام به گام صادرات

زبان تخصصی بازرگانی بین الملل

ثبت سفارش کالا و تامین ارز

قراردادهای خرید و فروش

قراردادهای نمایندگی و توزیع

چرا آموزش جامع تجارت و بازرگانی بین الملل برای ما اهمیت دارد:

در دنیای کسب و کار شما در هر بیزنسی مشغول باشید و هر کالایی را که قصد فروش آن را دارید با گذراندن دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی بین الملل میتوانید درآمد خود را به چند برابر برسانید چرا که در این صورت شما بی واسطه عمل میکنید و میتوانید به امر واردات و یا صادرات کالای مد نظرتان بپردازید.

از دیرباز امر تجارت و بازرگانی جزء مشاغل پر درآمد بوده و اغلب کاسبان به دنبال این بودند تا بتوانند در این دنیای جذاب تجارت پای بگذارند که همچنان این رویه ادامه دارد و شغل بازرگانی جزء مشاغل جذاب و پر در آمد است.

برای پای گذاشتن در شغل تجارت ما باید یک سری خصوصیات داشته باشیم وگرنه با شکست مواجه خواهیم شد:

ریسک پذیری

دایره ارتباطات بالا

خستگی ناپذیر بودن

بلند پرواز بود

نا امید نشدن

و…….

چرا مرکز آموزش آوات:

مرکز آموزش بازرگانی آوات تحت نظارت شرکت بازرگانی آوات با سال های سابقه و تجربه در امر بازرگانی میباشد. در بحث آموزش شما باید در مراکزی دوره بگذرانید که پس از گذراندن دوره به صورت عملی نیز توان همکاری با شما و همیاری و همراهی با شما را داشته باشند تا شما بتوانید به مقصود خود یعنی ورود به عرصه تجارت پای بگذارید.

مرکز آموزش بازرگانی آوات با در بر داشتن برترین اساتید و کارشناسان و دایره ارتباطات گسترده با تجار و بازرگانان، یکی از بهترین مراکز آموزش بازرگانی در سطح کشور است که شما میتوانید با خیال راحت آموزش های لازم را دریافت کنید.

پس از گذراندن دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی چه پیشنهادی برای شما داریم:

زمانی که شما دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی را میگذرانید به شما پیشنهاد میکنیم در تورهای تجاری عملی مرکز بازرگانی آوات شرکت کنید. این تورها برای اولین بار توسط مرکز آموزش شرکت بازرگانی آوات ارائه شده است که شما در آن بصورت عملی در بازار مقصد حضور فیزیکی به عمل آورده و فرآیند انجام امر صادرات را بصورت کاملا حرفه ای و عملی می آموزید چرا که آموزش های تئوری کیفیت و بازخورد کار عملی را برای شما نخواهد داشت.

در این تورها شما با تجار و شرکت های خارجی نشست خواهید داشت و از نوع مذاکره تا خرید و ترخیص به شما آموزش داده میشود.

زمانی که شما در یک تور تجاری عملی شرکت میکنید صادرات و فروش محصولاتتان به مشتری خارجی را از نزدیک لمس خواهید کرد و از آن پس بی واسطه به امر صادرات میپردازید.

فواید دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی

در دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی شما بصورت عملی و کاملا علمی قوانین صادرات و واردات را بطور کامل فرا میگیرید و در کنار یک تیم بازرگانی حرفه ای شروع فعالیت بازرگانی و صادرات و واردات را شروع میکنید که این خود مزیتی بسیار بزرگ است چرا که شما تا بصورت علمی و دقیق به قوانین بازرگانی خارجی تسلط نداشته باشید نمیتوانید در حوزه تجارت بین الملل موفق باشید. پس گذراندن یک دوره علمی و تخصصی در زمینه بازرگانی الزامی است.

حال اگر شما بتوانید در یک مرکز آموزشی که توسط افرادی اداره میشود که خود بصورت عملی در این حوزه فعالیت میکنند وارد این عرصه ی جذاب شوید بسیار عالی است چرا که علاوه بر یادگیری قوانین و مقررات تجارت از تجارب اساتید در امر بازرگانی بین المللی نیز بهره مند خواهید شد.

شرکت بازرگانی آوات با سال ها تجربه در عرصه بازرگانی و تجارت بین الملل سعی بر آن داشته تا یک دوره آموزش جامع تجارت و بازرگانی با حضور اساتید برتر این حوزه برگزار نماید تا شما عزیزان بتوانید بصورت حرفه ای پا به عرصه تجارت بین الملل بگذارید.

جهت ثبت نام در دوره هم اکنون با کارشناسان ما در مرکز آموزش شرکت بازرگانی آوات تماس حاصل نمایید.

 

مقاله مرتبط: دوره آموزش بازاریابی تلفنی

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *