حمل و نقل و ارسال کالا

هزینه های استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان

شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان

شرکت های حمل و نقل بین المللی گاهی به چندین روش برای انتقال کالا اقدام می کنند که یکی از آن ها انتقال از راه جاده است و بعضی از شرکت های حمل و نقل نیز فقط از راه جاده و زمین برای حمل کالاهای سفارشی اقدام می کنند. اما بدون توجه به این که شرکت های حمل و نقل چندین روش دارند یا فقط به طور اختصاصی راه جاده را در پیش می گیرند، باید ویژگی های خاصی داشته باشند. در این قسمت ما خدماتی که یک شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان ارائه می کند را برمی شماریم.

۱ – در رتبه اول خدمات یک شرکت حمل و نقل بین المللی وجود کامیون های مخصوص برای هر نوع بار جدا است. با توجه به اینکه بارهای مختلف نیاز به شرایط نگهداری مختلفی دارند، شرکت های حمل و نقل بین المللی موظف هستند کامیون هایی را استفاده کنند که ویژگی های لازم را دارا باشند. ما انواع کامیون های استفاده شده برای بارهای متفاوت را در قسمت بعدی مقاله بررسی خواهیم کرد.

شرکت های حمل و نقل کالاهایی که به پاکستان فرستاده می شود را بیمه می کنند.

۲ – شرکت حمل و نقلی که بار کالای شما را به مقصد پاکستان تحویل می گیرد باید از لحظه ای که بار را از شما گرفت تا لحظه ای که آن را به مقصد می رساند ، مسئولیت کامل بار را قبول کند. یعنی شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان موظف است بار شما را بیمه کند و در صورت بروز هر اتفاق ناگواری که سبب صدمه به بار مشتری شود ، شرکت باری باید ضرر مشتری خود را جبران کند.

۳ – داشتن مشاورهایی برای پاسخ دادن به سوالات مشتری ها یکی از خدماتی است که شرکت های حمل و نقل برای آسودگی خاطر مشتری ارائه می کنند.

۴ – و در کنار همه این ها شرکت باید کارکنان خود را طوری انتخاب کند که مهارت کافی برای رانندگی در مسافت های طولانی و آشنایی کامل با جاده های پاکستان داشته باشند. حتی با وجود این حقیقت که شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان بار تحویل گرفته شده را تضمین می کند، این به این معنی نیست که تصادفات و از بین رفتن بار قابل چشم پوشی است. پس مهارت کارکنان شرکت حمل و نقل یکی از اصول اولیه ای است که هر شرکت حمل و نقل بین المللی ملزم به رعایت آن است.

۵ – معمولا شرکت های حمل و نقلی که بار مشتریان مختلف را به مقصد پاکستان می فرستند، مراحل ترخیص محصولات نامبرده از گمرک را هم انجام می دهند و کار را برای تاجران آسان تر می نمایند.

۶ – در قسمت های قبلی گفتیم داشتن مشاور برای جواب به سوالات مشتری ها جزو خدمات شرکت های حمل و نقل بین المللی است. حالا باید اضافه کنیم که بعضی از شرکت های حمل و نقل فقط به رفع ابهامات مشتری اکتفا نکرده و مشاورهای شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان در مورد شرایط تجارت در بازار این کشور نیز به تاجران تازه وارد مشاوره داده و به آن ها در کارشان کمک می کنند.

نوع کامیونی که برای حمل کالاها برگزیده اید در هزینه های شرکت حمل بار تاثیر دارد.

هزینه های لازم برای استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان

قیمت خدماتی که در شرکت های حمل و نقل زمینی ارائه می شود با توجه با فاکتورهای زیادی متغیر است. ما در این قسمت بعضی از فاکتورهایی که در هزینه های شرکت حمل و نقل دخالت دارند را بیان می کنیم.

۱ – اولین چیزی که تاثیر زیادی در هزینه های باربری بین المللی دارد، این است که شما چه باری را و به چه مقداری به پاکستان می فرستید. طبیعی است که هر چقدر با بیشتر یا سنگین تری مد نظر شما باشد، تعداد بیشتری کامیون برای حمل بار شما به پاکستان لازم خواهد بود. علاوه بر این، جنس کالای شما در مدل کامیون و تجهیزاتی که شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان برای انتقال آن کالا باید فراهم کند تاثیر می گذارد. شما نمی توانید انتظار داشته باشید در مواردی که کالای مورد نظر خوراکی است و به یخچال نیاز دارد با مواردی که ماشین مورد نظر برای حمل کالاهای نفتی آماده شده با هم هزینه برابری داشته باشند.

۲ – مقصد دقیق باربری بین المللی برای تحویل بار باعث افزایش هزینه یا کم شدن آن خواهد شد. پاکستان کشوری است با شهرهای زیاد و بازارهای فراوان. اینکه شما در چه نوع بازاری تصمیم به رقابت دارید و در کدام قسمت پاکستان قرار دارد و فاصله شهر مورد نظر شما با شهر مبدا بارگیری چقدر است ، کاملا در اندازه هزینه ها موثر خواهد بود.

خودروهایی که شرکت حمل و نقل زمینی در اختیار تاجران قرار می دهد

در قسمت های قبلی گفتیم هر بار به ماشین و تجهیزات متفاوتی برای حمل به پاکستان نیاز دارد. ما لیستی از این کامیون ها و مورد استفاده آن ها برای بارهای مختلف را در دسترس شما قرار می دهیم.

  • کامیون های چادری از ساده ترین نوع ماشین های حمل بار به پاکستان محسوب می شوند. هدف وجود این کامیون ها برای رساندن بارهایی است که تجهیزات خاصی برای نگهداری آن ها لازم نیست. مثلا حمل کالاهایی که جنس پلاستیکی دارند نیاز مبرم به تجهیزات تخصصی ندارد و می توان از کامیون های چادری برای حمل آن ها استفاده کرد.
  • یکی دیگر از کامیون هایی که شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان در اختیار تاجران قرار می دهد، کامیون هایی هستند که تجهیزات سرمازا یعنی یخچال های مختلف دارند. تعداد زیادی از مواد خوراکی و میوه ها نیاز به وجود دمای پایین دارند تا در حین حمل آن ها به پاکستان دچار آفت و خرابی نشوند. شرکت های حمل برای پاسخ به این نیاز تاجران محصولات کشاورزی ، کامیون های یخچالدار را در اختیار آن ها قرار می دهند.

شرکت های حمل و نقل برای فرستادن مواد شیمیایی به پاکستان از ایزوتانک استفاده می کنند.

  • یکی از کالاهایی که پاکستان هر سال مقدار زیادی از آن را وارد می کند نفت و فرآورده های آن است. که به طور مشخص برای انتقال این کالا باید تجهیزات خاصی به کار برد. شرکت حمل و نقل زمینی به پاکستان برای حمل کالاهایی مثل فرآورده ها که شیمیایی به حساب می آیند از ایزوتانک ها استفاده می کند.

ماشین های دیگری نیز برای حمل کالاهای متفاوت توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی معرفی می شود. مثل کامیون هایی که به طور تخصصی برای منتقل کردن مواد مایع به کشورهای دیگر طراحی شده اند و… .

موضوع پیشنهادی: شرکت حمل و نقل بین المللی به پاکستان

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *