حمل و نقل و ارسال کالا

آشنایی با قیمت ارسال بار به آلمان

قیمت ارسال بار به آلمان

در دهکده ی جهانی امروز و با وجود فرصت های شغلی و تحصیلی بیشماری که در سراسر دنیا برای ایرانیان به وجود آمده، بحث ارسال بار به دیگر نقاط جهان تبدیل به یکی از مسائل مهم روز شده است و آلمان که هر ساله تعداد زیادی از ایرانی ها را برای مسائل مختلف کاری یا تحصیلی می پذیرد، یکی از مقصدهایی است که سوالات زیادی در مورد قیمت ارسال بار به آلمان ایجاد می کند. هر چند ارسال بار به یک کشور و حتی یک شهر خاص هم قیمت های مختلفی دارد و نمی توان به طور دقیق آن را در یک جا بیان کرد، اما ما برآنیم تا در مورد کلیدهای اصلی این قیمت توضیح دهیم. برای فهم دقیق قیمت ها پیشنهاد میشود که با مشاور شرکت حمل مورد نظر خود صحبت کنید.

قیمت ارسال بار به آلمان

قیمت هایی که برای فرستادن بار خود به آلمان پرداخت می کنید، تا حد زیادی به شرکت حمل انتخابی شما دارد

شرکت های حمل با توجه به نحوه خدمات دهی آن ها و اینکه چقدر در بین مشتری های خود اعتبار کسب کرده اند به انواع مختلفی تقسیم می شوند. این اتفاقی عادی است که شما از شرکت حمل معتبر استفاده کنید، سعی می کنند با دادن بهترین مشاوره ها به مشتری، بهترین راه ارسال را انتخاب کنند که در این صورت قیمت ارسال بار به آلمان ارزان نخواهد بود اما شما با قیمتی عقلانی و قابل قبول روبه رو خواهید شد. شرکت های دیگر گاهی قیمت هایی بسیار ارزان و یا بسیار گران پیشنهاد می کنند. اکثر شرکت هایی که قیمت بیش از اندازه ارزان پیشنهاد می کنند، مشکلی در خدمات دهی خود دارند و احتمالا نمی توانند امنیت کالاهای تجاری یا شخصی را تضمین کنند که ریسک ارسال بار به آلمان را تا حدی بالا می برد.

مقصد دقیقی که بار را می فرستید در قیمت ارسال بار به آلمان تاثیر می گذارد

این اتفاقی معمولی در دنیای باربری است که هر چقدر برای رسیدن به مقصد تحویل بار مسیر طولانی تری طی کنیم، باید انتظار افزایش هزینه ها را هم داشته باشیم. این حقیقت در مورد بارهای بین المللی هم صدق می کند و بعد از اینکه شهر مورد نظر انتخاب شد، قیمت های لازم را خواهید دانست. البته متغیرهای دیگری هم در این مسئله تاثیر خواهند داشت.

مقصد دقیقی که بار را می فرستید در قیمت ارسال بار به آلمان تاثیر می گذارد

چه باری به آلمان می فرستید؟

قیمت ارسال بار به آلمان بستگی زیادی به این دارد که جنس بار چیست، چقدر وزن دارد و چه اندازه ای است. همه ی این ها باعث می شود هزینه ها تغییر داشته باشد چون با توجه به جنس بار تجهیزاتی که برای ارسال آن انتخاب می کنیم متفاوت خواهد بود. اندازه و وزن آن هم در روش ارسال و تعداد وسیله های انتقال تاثیر می گذارند.( ماشین های بیشتر یا تعداد بالاتر واگن های باری و …).

همینطور جنس بار در گمرک تاثیر زیادی دارد. تعرفه هایی که در این زمان با آن روبه رو می شوید ارتباط مستقیمی با جنس وسایلی دارد که تصمیم به خارج کردن آن ها از مرز ایران دارید.

روشی که انتخاب می کنید در قیمت ارسال بار به آلمان تفاوت های هنگفت ایجاد می کند

ما می دانیم که امروزه چهار روش برای ارسال بار به آلمان وجود دارد. هر کدام از این روش ها تجهیزات و ویژگی های خاص خود را دارد و قیمت هایی که برای استفاده از هر کدام وجود دارد بستگی به این ویژگی ها خواهد داشت.

روشی که انتخاب می کنید در قیمت ارسال بار به آلمان تفاوت های هنگفت ایجاد می کند.

۱ – روش گذر از دریا: ایران و کشور آلمان هر دو شهرهای بندری پر رونق و مشهوری دارند که هر ساله بارهای زیادی را به کشور مقابل وارد می کند. تاجران ایرانی از این روش استفاده زیادی می کنند تا بارهای خود را به آلمان برسانند ولی در مورد ارسال وسایل شخصی کمتر از این روش استفاده می شوند.

قیمت ارسال بار به آلمان از این روش بستگی به اندازه باری دارد که خواهید فرستاد. کشتی های باری می توانند مقدار خیلی بالایی از کالاهای سنگین وزن را حمل کنند و برای ارسال بارهایی با اندازه بزرگ و وزن زیاد خیلی مناسب هستند هر چند باید انتظار صبر کردن برای مدت طولانی داشته باشید.

۲ – استفاده از هواپیما برای انتقال بار به کشور آلمان معمولا توسط شرکت های بزرگتر استفاده می شود چون هزینه این روش نسبت به روش های دیگر چنان بالا است که کسب و کارهای کوچک ترجیح می دهند از آن استفاده نکنند ولی در صورتی که هزینه های این روش را قبول کنید می توانید بار خود را به ساده ترین حالت به آلمان برسانید. ارسال هواپیمای باری زمانی به مراتب کمتر از دیگر روش ها دارد و می تواند میزان بار خیلی زیاد و سنگینی را در خود جای دهد.

هزینه ها در روش هوایی ارسال بار به آلمان زیادتر است.

۳ – قیمت ارسال بار به آلمان در روش استفاده از کامیون ها و بقیه ماشین های جاده ای نسبتا ارزان حساب می شود. اکثر افرادی که وسایل شخصی خود را به آلمان می فرستند این روش را در پیش می گیرند چون هر چند زمان نسبتا طولانی را به متقاضی تحمیل می کند، ولی روشی امن و ارزان است و به دلیل وجود انواع ماشین ها با تجهیزات مختلف، نه تنها وسایل خانگی و شخصی را می توان با این روش فرستاد، بلکه همه تاجران نیز می توانند با استفاده از ماشین های مختلف بارهای خود را در هر نوعی به آلمان بفرستند.

این ویژگی ها محبوبیت استفاده از ماشین های جاده ای را بالا برده و این روش را گسترش داده است.

۴ – روش آخر، استفاده از قطار را پیشنهاد می کند. قیمت ارسال بار به آلمان در این روش هم نسبتا مناسب است هر چند بستگی دارد که چه نوعی از تجهیزات را انتخاب خواهید کرد. مثلا واگن باری ساده و واگن های یخچالدار تفاوت هایی در هزینه ها ایجاد خواهند کرد.

وسیله های استفاده شده در مسیر

اینکه چه نوع ماشینی با چه تجهیزاتی را برای عبور از جاده های پر پیچ و خم بین المللی انتخاب می کنید باعث می شود که هزینه ها زیاد شوند یا مناسب تر به نظر برسند.

آیا از خدمات مازادی در زمان حمل استفاده می کنید؟

در مورد اول گفتیم که شرکت حمل و اعتبار آن در قیمت ارسال بار به آلمان تغییر ایجاد می کند. بعضی از خدماتی که این شرکت ها می دهند ثابت است. مثل بیمه کردن کالاها اما بعضی دیگر بسته به خواست متقاضی دارد که در این صورت باعث افزایش قیمت ها خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: شرکت صادرات و واردات

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *