Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

قیمت پوشاک در گرجستان

قیمت پوشاک در گرجستان بسیار مناسب است. شما می توانید بهترین برندهای پوشاک در جهان را با قیمت های ارزان و باور نکردنی از فروشگاههای گرجستان خریداری نمایید. در کشور گرجستان فروشگاههای بسیاری به عرضه ی پوشاک با قیمت مناسب می پردازند. همچنین در فصل های مختلف سال نیز حراج های فصلی در گرجستان به عرضه ی پوشاک می پردازند.

توصیه می شود که برای آگاهی از قیمت پوشاک در گرجستان به مراکز اصلی و مهم پوشاک در کشور گرجستان مراجعه کنید.

 

خرید لباس در گرجستان

خرید لباس در گرجستان

علت تفاوت قیمت پوشاک در گرجستان

قیمت پوشاک در گرجستان با توجه به نوع فروشگاه و همچنین شهرهای مختلف، بسیار تفاوت دارند. به طور مثال قیمت پوشاک در گرجستان در شهر باتومی و شهر تفلیس به دلیل یکسان نبودن هزینه ی حمل در این دو شهر متفاوت می باشد. معمولاً قیمت پوشاک در شهر باتومی به دلیل نزدیکی و هم مرز بودن با ترکیه و در نتیجه کمتر بودن هزینه های حمل و نقل نسبت به شهر تفلیس کمتر می باشد.

از دیگر دلایل تفاوت قیمت پوشاک در گرجستان می توان به تفاوت قیمت انواع برندهای پوشاک اشاره کرد. به طور مثال قیمت برند زارا نسبت به قیمت انواع برندهای ترک بیشتر می باشد.

متوسط قیمت پوشاک در گرجستان در سال ۲۰۱۹

در اینجا قیمت برخی پوشاک در کشور گرجستان را بیان می کنیم البته این قیمت ها به صورت متوسط ارائه شده است ممکن است برخی پوشاک مشابه در فروشگاهها و شهرهای مختلف اندکی متفاوت باشد. طبیعیست که قیمت پوشاک در فروشگاههای برند نسبت به فروشگاههای معمولی بالاتر می باشند.

–         قیمت یک جفت شلوار جین اصلی معادل ۱۳۹٫۳۱ لاری

–         قیمت یک دست لباس تابستانی اعم از انواع تیشرت های مردانه و زنانه معادل ۷۷٫۶۷ لاری

–         قیمت یک جفت کفش ورزشی در برندهای متنوع و روز دنیا مثل نایک و آدیداس معادل ۲۰۲٫۸۰ لاری

–         قیمت یک جفت کفش مردانه ی با کیفیت معادل ۲۳۴٫۶۱ لاری

–         قیمت یک جفت کفش زنانه ی با کیفیت معادل ۱۵۷ لاری

–         قیمت یک دست کت و شلوار مردانه ی با کیفیت معادل ۳۵۰ لاری

پیشنهاد مطالعه
حمل هوایی از چین

–         قیمت یک دست کت و شلوار اداری زنانه ی با کیفیت معادل ۲۸۰ لاری

–         قیمت یک کاپشن زمستانی مردانه معادل ۱۰۰ لاری

–         قیمت یک کاپشن زنانه معادل ۹۰ لاری

–         قیمت یک ژاکت زمستانی مردانه معادل ۶۰ لاری

–         قیمت یک ژاکت زمستانی زنانه معادل ۵۰ لاری

–         قیمت انواع لباس های زیر زنانه هر جفت معادل ۲۵ لاری

–         قیمت انواع لباس های زیر مردانه هر جفت معادل ۳۰ لاری

نکته: لاری واحد پول گرجستان است که  هر لاری تقریباً معادل ۴۸۰۰ تومان ایران است.

در کشور گرجستان انواع برندهای پوشاک از قبیل برندهای نایک، آدیداس، زارا و اغلب برندهای ترکیه شامل کوتون، ال سی وای کی کی،دفکتو و … عرضه می گردد که در این میان برندهای ترک در گرجستان به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا از استقبال بیشتری برخوردار هستند.

انواع فروشگاههای پوشاک در گرجستان

فروشگاه گود ویل تفلیس

این فروشگاه یکی از فروشگاههای مناسب در گرجستان برای خرید لباس است این فروشگاه در اقصی نقاط گرجستان شعبه های زیادی دارد که به عرضه ی انواع پوشاک اعم از پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه پرداخته اند.

فروشگاه ال سی وایکیکی

یکی دیگر از فروشگاههای معروف در گرجستان فروشگاه ال سی وایکیکی است که در این فروشگاه، پایین ترین و مناسب ترین قیمت پوشاک در گرجستان در فصل های حراجی عرضه می شود. به طور مثال شما می توانید در حراجی های فصلی این فروشگاه، یک تیشرت با جنس خوب و مرغوب را به قیمت ده لاری که تقریباً برابر ۱۷ هزار تومان است را خریداری نمایید!

فروشگاه مانگو و کوتون

فروشگاه مانگو و کوتون نیز از دیگر فروشگاههای کشور گرجستان می باشد که به عرضه ی انواع پوشاک با قیمت مناسب می پردازند. البته این فروشگاهها نسبت به فروشگاه ال سی وایکیکی قیمت های بالاتری دارند  ولی برخی اجناس در این فروشگاهها قیمت بسیار مناسبی نسبت به اجناس مشابه در ایران دارند. به طور مثال قیمت یک دست شلوار جین اورجینال در این فروشگاهها حدود ۳۰ لاری یعنی برابر ۵۱ هزار تومان می باشد. همچنین قیمت کتانی اورجینال در این فروشگاهها بسیار مناسب است به طور مثال شما می توانید یک کتانی مارک منگو یا کوتون را با قیمت ۷۰ لاری که معادل ۷۵ هزار تومان است خریداری کنید در صورتی که قیمت همین جنس در ایران و کشورهای دیگر ۴ تا ۵ برابر بیشتر است!

پیشنهاد مطالعه
اقلام صادراتی ایران به استرالیا

فروشگاه زارا

یکی از محبوب ترین فروشگاههای پوشاک گرجستان در میان توریستها، فروشگاه زارا می باشد. دسترسی راحت و همچنین قیمت های مناسب پوشاک در این فروشگاه باعث شده که بسیاری از گردشگران برای خرید انواع لباس اعم از پوشاک نوزاد تا پوشاک مردانه به این فروشگاه سر بزنند. متوسط قیمت انواع لباس در فروشگاه زارا از ۳۰ تا ۲۰۰ لاری می باشد که مناسب هر سلیقه ای است.

فروشگاه گس

این فروشگاه بیشتر ویژه ی فروش تی شرت و شلوار مردانه است. در این فروشگاه اجناس با کیفیت و قیمت مناسبی عرضه می گردد. متوسط قیمت انواع لباس در این فروشگاه از ۶۰ تا ۳۰۰ لاری می باشد.

فروشگاه دیکا

این فروشگاه یکی از فروشگاههای برند در کشور گرجستان می باشد که بسیار مورد توجه شهروندان تفلیسی و اکثر گردشگران می باشد. این فروشگاه بیشتر برای خرید پیراهن و کفش مناسب است و متوسط قیمت در این فروشگاه از ۴۰ تا ۳۰۰ لاری متغیر می باشد.

فروشگاه لیوایز

یکی از فروشگاههای برند در گرجستان که در زمینه ی عرضه ی پوشاک زنانه فعالیت دارد، فروشگاه لیوایز می باشد. در این فروشگاه علاوه بر پوشاک بانوان، انواع کیف و کفش زنانه نیز عرضه می گردد و متوسط قیمت پوشاک در این فروشگاه از ۶۰ تا ۳۰۰ لاری می باشد.

فروشگاه پوما

این فروشگاه در عرضه ی انواع لباس های ورزشی مخصوص آقایان و بانوان فعالیت می کند. قیمت اجناس در این فروشگاه از ۴۰ تا ۲۵۰ لاری متغیر می باشد.

فروشگاه کالینزا

در این فروشگاه انواع لباس های رسمی و شیک، کفش، پیراهن و کراوات عرضه می شود. متوسط قیمت پوشاک در این فروشگاه از ۵۰ لاری تا ۲۰۰ لاری می باشد.

فروشگاه نایک

این فروشگاه یکی از فروشگاههای عرضه ی لباس های ورزشی می باشد که اجناس بسیار مرغوب و با قیمت مناسبی را در خود جای داده است. متوسط قیمت اجناس در این فروشگاه از ۶۰ تا ۲۵۰ لاری متغیر می باشد.

پیشنهاد مطالعه
حمل از دبی به تهران

برای خرید پوشاک بچه گانه نیز حدود ۳۰ فروشگاه در کشور گرجستان وجود دارد که از جمله ی آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–         فروشگاه لاپین هوس واقع در طبقه ی دوم مرکز خرید تفلیس مال که در زمینه ی فروش لباس بچه گانه فعالیت می کند

–         فروشگاه کول کلاب واقع در طبقه ی دوم مرکز خرید تفلیس مال که در حوزه ی فروش پوشاک نوزادی فعالیت می کند.

–         فروشگاه اف جی فور واقع در طبقه ی دوم مرکز خرید تفلیس مال که به عرضه ی لوازم بارداری می پردازد.

–         فروشگاه واندر کایند واقع در طبقه ی سوم مرکز خرید تفلیس مال که در زمینه ی عرضه ی لوازم بارداری و اسباب بازی فعالیت دارد.

متوسط قیمت پوشاک در گرجستان در زمینه ی پوشاک کودکان از کلیه ی فروشگاههای کودکان از ۳۰ تا ۲۰۰ لاری متغیر می باشد.

در کشور گرجستان چندین فروشگاه تخصصی نیز برای عرضه ی کیف و کفش فعالیت می کنند از جمله:

–         فروشگاه جیوردانو

–         فروشگاه نیویورکر

–         فروشگاه پولاریس

–         فروشگاه چارلز اند کیث(بهترین فروشگاه در عرضه ی کیف و کفش زنانه)

متوسط قیمت اجناس در فروشگاههای کیف و کفش بین ۴۰ تا ۳۰۰ لاری می باشد.

در کشور گرجستان انواع بازارهای محلی پوشاک نیز وجود دارند که محصولات گرجستان را ارائه می دهند ولی آنچنان کیفیت و مرغوبیتی ندارند ولی می توان از بین آنها محصولات مرغوبی را هم یافت که قیمت آنها به مراتب کمتر از برندهای اروپایی و ترک در گرجستان است.

همانطور که در مطالب فوق ذکر شد قیمت پوشاک در گرجستان نسبت به سایر کشورهای همسایه بسیار مناسب است البته هزینه ی انواع پوشاک با توجه به برند و شهر عرضه ی محصولات متفاوت می باشد. افرادی که به عنوان گردشگر به کشور گرجستان سفر می کنند می توانند از حراجی های فصلی این کشور اقدام به خرید مناسب ترین قیمت پوشاک در گرجستان نمایند.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ