وارد کننده شکلات خارجی

وارد کننده شکلات خارجی

آیا می دانید که وارد کننده شکلات خارجی باید چه نوع برندهایی را وارد بازار کند تا میزان فروش وی افزایش یابد؟ آیا با طعم ها و مزه های مختلف شکلات خارجی آشنایی دارید و می دانید که کدام یک از این برندها در حال حاضر در ایران بیشتر به فروش می رسد؟ پس با ما همراه باشید تا اطلاعاتی کامل در این خصوص به دست بیاورید. به آموزش واردات کالا  نیز در مقاله جداگانه بصورت کامل پرداخته ایم.
در این مقاله می خواهیم به انواع برندهای شکلات خارجی و طعم های مختلف از این ماده غذایی بپردازیم. یک وارد کننده شکلات خارجی بایستی با انواع این برندها آشنایی داشته باشد تا بتواند بازار حوزه خود را زیر ذره بین قرار دهد.

شکلات خارجی MARS

در حال حاضر این شکلات خارجی بیشترین فروش را در در دنیا دارد و دلیل فروش بالای مربوط به این برند، ترکیبات غذایی است که در آن به کار گرفته شده. به فرض مثال در شکلات خارجی مارس، بادام، عسل و کرم کارامل به کار رفته که طعم و مزه این محصول را بی نظیر جلوه می دهد و مورد علاقه بسیاری از افرادی است که به خوردن شکلات عادت دارند. بدون شک سرمایه گذاری بر روی این محصول برای کسانی که وارد کننده شکلات خارجی هستند، می تواند مزایای بسیاری برای آن ها به همراه داشته باشد، چون همان طور که اشاره کردیم، این شکلات خارجی بیشترین فروش را در سطح دنیا دارد.

وارد کننده شکلات خارجی Kit Kat

اما برند دیگری از شکلات خارجی که در این لیست در جایگاه دوم قرار می گیرد، شکلات خارجی کیت کت است. این برند از مشهورترین کارخانه های تولیدی شکلات سازی در دنیا است و مزه بی نظیر آن باعث افزایش محبوبیت شکلات در دنیا شده است. هر چند شرکت کیت کت، طعم های مختلفی از این محصول را به بازار عرضه کرده، اما در حال حاضر مردم دنیا، طعم و مزه این شکلات را با بیسکویت و شیر می شناسند و هم چنین طوری تولید شده که قابلیت تکه شدن و تقسیم کردن بین اعضای خانواده را دارد. وارد کننده شکلات خارجی باید بداند که این برند بسیار دوست داشتنی است و طرفداران بی شماری در داخل ایران هم دارد.
وارد کننده شکلات خارجی Ferrero Rocher
اما دیگر برند مشهور دنیا که حدود دویست سال رهبر این حوزه بود، شکلات خارجی Ferrero Rocher است. یکی از مهم ترین مزایای مربوط به این محصول که مشتری را جذب خود می کند، بسته بندی زیبا و شکیل آن است به طوری که مشتریان با دیدن این بسته بندی، جذب آن می شوند. هم چنین این برند در سراسر دنیا طرفداران بی شماری دارد و به عنوان کادویی مناسب برای رفتن به مراسم و مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد، یک وارد کننده شکلات خارجی بایستی به تمامی این برندها در زمینه شکلات سازی آشنایی داشته باشد و بداند که کدام یک از این محصولات می تواند فروش وی را بیشتر کند.

برند Cadbury

این برند به اسم پایه گذار صنعت این شکلات به نام جان کدبیوری است و این که در حال حاضر یکی از بزرگ ترین برندهای شکلات سازی در دنیا است. از این شکلات در دنیا به عنوان کادوی ولنتاین استفاده می شود و وارد کننده شکلات خارجی در روز ولنتاین می تواند بر روی این برند از شکلات، مانور دهد. در حال حاضر تنها چیزی که از مزه این شکلات می توانیم اسم ببریم، مزه شیرین و دوست داشتنی آن است که باعث می شود در مراسم های خاص از آن استفاده شود.

برند Galaxy

مزه بسیار خوشمزه ای دارد و مقاومت در برابر میل نکردن آن بسیار سخت است. این برند یکی از زیر مجموعه های همان برند مارس است و وارد کننده شکلات خارجی می تواند هم زمان این دو برند را وارد کشور کند تا به صورت کامل حوزه های تحت پوشش این برند خارجی را در تسلط خود داشته باشد.

برند Patchi

اما اگر می خواهید هدیه ای بسیار زیبا و صد البته خوش مزه به دوست عزیزی دهید، استفاده از برند Patchi می تواند این کار را برای شما انجام دهد. وارد کننده شکلات خارجی می داند که این برند تاثیر بسیار زیادی در افزایش دوستی ها و مهر و محبت ها دارد. لذت واقعی این برند زمانی مشخص می شود که از طعم های نزدیک کشورهای سوئیس و بلژیک، برای آن استفاده کرده اند و این که از بهترین و مرغوب ترین مواد کاکائو و شیر به آن اضافه شده است. در حال حاضر موجودیت این برند در کشور ایران زیاد نیست و یک وارد کننده شکلات خارجی می تواند بر روی این مسئله مانور دهد که بیشترین بر روی این محصول کار کند تا بتواند درآمد خود را بیشتر کند.

شکلات Ghirardelli

اما می رسیم به شکلاتی که از سرزمین چکمه تولید می شود. شاید ایتالیایی ها را با پاستا و پیتزاهای معروفشان بشناسیم، اما بدون شک گذشتن از اسم Ghirardelli در این کشور، کاری اشتباه است. برای اولین بار این دمینگو بود که در سال ۱۸۵۲ صنعت شکلات سازی را در ایتالیا پایه ریزی کرد و در حال حاضر این برند به یکی از مشهورترین و معروف ترین کارخانه های تولیدی در زمینه شکلات سازی درآمده است. یکی از مهم ترین نکات مربوط به این برند این مورد است که در حال حاضر، کارخانه تولیدی این برند در کشور آمریکا مستقر است و در سراسر دنیا نمایندگان فروش دارند. بدون شک وارد کننده شکلات خارجی می تواند با تمرکز بر روی این برند، افزایش فروش بی نظیری را تجربه کند، چون این ماده غذایی با دستان توانمند و توانای هنرمندان ایتالیایی تولید می شود و از بهترین ترکیبات شیرین کننده، هم چون کرم، کارامل و کاکائو در ساخت آن استفاده شده است.

وارد کننده شکلات سفید خارجی

بهترین شکلات سفید خارجی که می توانید آن را تست کنید، مربوط به برند Lindt است. هم چنین این برند در حال حاضر دسرهای شکلاتی بسیار خوشمزه تولید می کند که مشتریان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. معمولا شکلات را با رنگ قهوه ای می شناسیم، این در حالی است که این برند شکلات خود را با رنگ سفید و خاص تولید کرده و متمایز بودن خود را در این حوزه به نمایش گذاشته است.
در این متن به صورت کامل به مشهورترین برندهای دنیا در صنعت شکلات سازی پرداختیم و نشان دادیم که وارد کننده شکلات خارجی باید بر روی چه برندهایی مانور دهد، در صورت هر گونه سوال و یا مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان و مشاورین شرکت بازرگانی آوات تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
شروع گفت و گو
واتساپ