مکمل های ورزشی

آیا به دنبال واردات مکمل های ورزشی هستید؟ آیا از آخرین اخبار آن اطلاع دارید؟ آیا می توانید که چه قوانین و ممنوعیت های برای واردات این مکمل ها در نظر گرفته است؟ شما میتوانید برای پاسخگویی به سوالاتی از این قبیل با ما تا آخر این مطالب همراهی کنید و اطلاعات مفید و موثری را به دست بیاورید.

شرکت بازرگانی آوات نیز با داشتن سابقه ای درخشان در خصوص واردات و صادرات انواع محصولات توانسته است به یکی از معتبرترین شرکت های وارداتی و صادراتی تبدیل شده و بهترین گزینه برای ترخیص کالای شما از گمرک باشد. یکی از محصولاتی که در سال های اخیر واردات آن بسیار مورد توجه بازرگانان و افراد واقع شده است محصولات مکمل ورزشی می باشد. مکمل های ورزشی دارای انواع بسیار مختلفی می باشد که حجم بیشتر آن را داروها و قرص ها تشکیل می دهند و ورزشکاران همراه با ورزش های مکرر و مرتب خود نیز از این محصول استفاده می کنند تا در مدت زمان کوتاه تری بتوانند به تناسب اندامی که دوست دارند برسند. شما می توانید نمونه های مختلفی از مکمل های ورزشی را در تمام ورزشگاه ها و باشگاه ها سطح کشور مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید که امروزه محصولات و مکمل های تقلبی و فیک نیز تولید و روانه بازار می شود که جوانان بایستی در خرید و استفاده از این محصولات نهایت دقت را داشته باشند تا از با کیفیت ترین و اصل ترین نوع این مکمل ها خریداری کنند. محصولات فیک مکمل های ورزشی نه تنها بر سلامتی وثر می باشد بلکه مصرف آن سبب بروز برخی از ناهنجاری ها در بدن و بیماری های زیادی می شود که نتایج بسیار جبران ناپذیری را نیز به دنبال خواهد داشت.

واردات مکمل های ورزشی

بسیاری از افرادی که در حوزه مکمل های ورزشی فعالیت می کنند و به دنبال تامین این محصول در سطح کشور هستند، علاقه زیادی را به واردات مکمل های ورزشی دارند و سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را از کشورهای بسیار معتبر و متخصص در این زمینه وارد کنند. سازمان بهداشت کشور نیز نظارت مستقیم بر این واردات دارد و تا حدالامکان سعی بر آن دارد تا از ورود محصولات تقلبی و فیک جلوگیری کرده و افراد متخلف را به شدت مجازات کند.

واردات محصولات و مکمل های ورزشی از تعرفه های بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که این محصول از حساسیت بسیار بالایی در هنگام واردات برخوردار می باشد و اگر شما نیز در این حوزه به فعالیت مشغول هستید به شما توصیه می کنیم که با یک شرکت ترخیص کالای معتبری در ارتباط باشید تا بتوانید محصولات وارداتی خود را بدون داشتن مشکلی ترخیص نمایید. توجه داشته باشید که حتما قبل از وارد کردن محصولات مورد نظرتان از مرغوب و اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید و زمینه و بستر مناسبی را برای فروش این محصولات در کشور خود ایجاد کرده باشید که برای این منظور میتوانید با مدیران باشگاه های مختلف در سطح کشور در تماس باشید و در مورد اثر محصولات وارداتی خود اطلاعاتی را در اختیار آنان قرار دهید تا بتوانید بازار گرایی خوبی را داشته باشید.

واردات مکمل های ورزشی

تعرفه واردات مکمل های ورزشی

تعرفه واردات مکمل های ورزشی با توجه به کشور مقصدی که از آن مکمل های وارداتی وارد می شود و هم چنین با توجه به نوع محصول وارد شده بسیار متفاوت خواهد بود.

تعرفه این محصولات را می توان از نوع تعرفه های ارزشی و ساده دانست که در این تعرفه ها محصولات را بر اساس ارزش پولی که خواهد داشت و همچنین بر اساس وزن قابل وارد مشخص می کنند. شما می توانید قبل از هر گونه قراردادی با شرکت های تولید و عرضه کننده مکمل های ورزشی در مورد تعرفه های آن اطلاعاتی را به دست آورده و سپس تصمیم به واردات کنید.

برای آگاهی از تعرفه واردات مکمل ها می توانید به صورت حضوری به شرکت آوات مراجعه کرده و با توجه به لیست وارداتی خود، در مورد آن اطلاعات به روز و دقیق تری را به دست بیاورید. از اسامی کشورهایی که مکمل های ورزشی وارد می شود می توان به فرانسه، آلمان و ترکیه و امارات اشاره کرد که تعرفه واردات مکمل های ورزشی هر کدام از کشورهای با همدیگر متفاوت خواهد بود.

مکمل های ورزشی با توجه به اینکه توسط وزارت بهداشت مورد بررسی قرار خواهد گرفت زمان زیادی را برای ترخیص شدن نیاز دارد و شما بایستی در طول مدت بتوانید بازاریابی های خود را به صورت هدفمند انجام داده باشید تا بلافاصله بعد از ترخیص بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید.

نکات مورد توجه در واردات مکمل ها

بسیاری از واردکنندگان بدون آگاهی از تعرفه واردات مکمل های ورزشی، این محصولات را وارد کرده و به مدت چندین ماه این محصولات در گمرک انبار می شوند تا وارد کننده بتواند از پس تعرفه واردات مکمل های ورزشی بر بیاید، این در حالی است که مکمل های ورزشی دارای تاریخ مصرف هستند و اگر برنامه ریزی درست و به جا درباره ترخیص این محصولات گرفته نشود بی شک وارد کننده ورشکست خواهد شد.

به نوع بسته بندی هایی صورت گرفته نهایت دقت را داشته باشید تا هیچ گونه باکتری محصولات شما را تهدید نکند با توجه به این محصولات شما مستقیما با سلامتی افراد در ارتباط می باشد به اهمیت دلیل سعی بر آن داشته باشید تا تمام حساسیت خود را در هنگام وارد، ترخیص و عرضه محصولات خود داشته باشید تا بتوانید رضایت مشتریان و مصرف کنندگان خود را به دست بیاورید. شما میتوانید برای جا به جایی و حمل و نقل محصولات وارداتی خود، با شرکت های لجستیک بسیار معتبر و قابل اطمینان در هماهنگ باشید که به این منظور نیز می توانید با همکاران ما در شرکت بازرگانی آوات در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را به دست بیاورید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09196713793 تماس جهت مشاوره در واتس اپ
شروع گفت و گو
واتساپ