حواله یورو به فرانسه

حواله یورو به فرانسه از کشور ایران به روش¬های مختلف امکان¬پذیر می¬باشد. فرانسه یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می¬باشد. مساحت این کشور ۶۴۰۶۷۹ هزار کیلومتر مربع بوده و پایتخت این کشور شهر پاریس می¬باشد. زبان رسمی این کشور فرانسوی می-باشد. واحد پول این کشور یورو و فرانک اقیانوسیه است. فرانسه بزرگترین کشور اروپای غربی می¬باشد و مساحت آن کما بیش اندازه¬ی مساحت افغانستان می¬باشد. جمعیت فرانسه از ۶۷ میلیون نفر عبور می¬کند و با این آمار و افزایش روزافزون جمعیت دومین کشور پرجمعیت اروپا محسوب می¬شود.

اقتصاد فرانسه

فرانسه ششمین کشور اقتصادی دنیا می¬باشد و سومین کشور اقتصادی در اروپا به حساب می¬آید. همچنین فرانسه دهمین کشور پردرآمد دنیا محسوب میشود. اقتصاد فرانسه از دو بخش دولتی و خصوص تشکیل شده و یک پنجم از ناخالصی¬های اروپا را این کشور تأمین می¬کند. افراد زیادی برای تجارت، تحصیل، واردات و صادرات نیاز به حواله یورو به فرانسه پیدا می¬کنند. اما برای واردات از این کشور نیاز است ناخالصی¬های این کشور را بدانیم:
حمل و نقل عمومی گردشگری، دفاع، انرژی و ارتباط مخابراتی.

کشورهای اروپایی ۴۹ درصد از صادرات این کشور را مصرف می¬کنند. به طوری که فرانسه پس از آلمان دومین صادرکننده بزرگ اروپا می¬باشد. مهم¬ترین اقلام صادراتی کشور فرانسه موارد زیر می¬باشد:

تجهیزات هوایی، ماشین¬آلات مواد شیمیایی، آهن و استیل، پلاستیک، دارو و نوشیدنی. کشور فرانسه ششمین تولید کننده بزرگ محصولات کشاورزی و دومین صادر کننده محصولات کشاورزی در دنیا پس از آمریکا می¬باشد. برای حواله یورو به فرانسه ابتدا باید با انواع حواله¬ها و چگونگی حواله آشنا شد. حواله¬های ارزی به سه صورت انجام می¬گیرد:

۱- حواله ارزی دستی (صرافی):

در این نوع حواله فرد حواله کننده با در دست داشتن پول به صرافی مراجعه کرده و بعد اسم فرد گیرنده حواله و مبلغ حواله را تعیین کرده و طبق قوانین حواله دستی (صرافی) حواله را در کوتاهترین زمان ممکن به فرد گیرنده در کشور دیگر منتقل می¬شود و حواله¬ی یورو به فرانسه را می¬توان به این روش سنتی و دستی از طریق شعب صرافی¬های معتبر انجام داد. پیگیری و تشخیص هویت فرد صراف نیز به عهده¬ی فرد حواله کننده می¬باشد. این نوع حواله یکی از رایج¬ترین روش¬های سنتی حواله می¬باشد.

پیشنهاد مطالعه
حواله يورو به فرانسه

حواله ارزی وسترن یونیون

یکی دیگر از انواع حواله¬ها حواله¬ی ارزی وسترن یونیون می¬باشد. شرکت وسترن یونیون یک شرکت آمریکایی است که در سال ۱۸۵۱، به وجود آمد. شرکت وسترن یونیون خدمات مالی و ارتباطی را به مشتریان خود عرضه می¬کند. اما یکی از محبوب¬ترین خدمات این شرکت حواله ارزی به کشورهای دیگر می¬باشد. برای چنین انتقال حواله یورو به فرانسه از طریق وسترن یونیون باید به سایت وسترن یونیون مراجعه کرد. سپس مبلغ و اطلاعات را وارد فیلدهای درخواستی کرده در اینصورت وجه شما انتقال داده می¬شود و یک کد امنیتی به شما داده می¬شود.

از آنطرف فرد گیرنده در فرانسه باید با در دست داشتن پاسپورت و کد امنیتی به یک شعبه این شرکت مراجعه کند. بعد از تحویل کد امنیتی و ارائه پاسپورت فرم درخواستی از طرف شرکت را تکمیل کرده و بعد شرکت وسترن یونیون موظف است مبلغ حواله را به فرد تحویل دهد. البته هنگام انجام حواله باید یک کارمزد را به این شرکت بدهید. این نوع حواله به دلیل تحریم¬ها در ایران امکان¬پذیر نیست. البته می-توان برای انتقال وجه مورد نظر از سایت¬های معتبر استفاده کنید. این گونه سایت¬های ایرانی می¬باشد و می¬توان با سرچ عبارت وسترن یونیون به این گونه سایت¬ها مراجعه کرد.

حواله ارزی مانی اوردر

برای حواله یورو به فرانسه می¬توان از حواله ارزی مانی اوردر استفاده کرد. سرویس مانی اوردر یک شرکت انگلستانی می¬باشد که اولین بار در سال ۱۷۹۲ و توسط یک شخص بنیانگذار شد. این سرویس در سال ۱۸۳۰ به اداره پست راه یافت. حواله مانی اوردر مانند یک چک بانکی عمل می¬کند و فرد دارنده این چک می¬تواند به یکی از شعب بانک¬ها رفته و چک مانی اوردر را نقد کند. فرد حواله کننده باید مبلغی به عنوان کارمزد برای انجام پروسه حواله با امنیت بالا بپردازد. افرادی که در کشور فرانسه حساب بانکی ندارند می-توانند از این حواله ارزی استفاده کنند. یکی دیگر از مزیت¬های حواله به صورت مانی اوردر این است که فرد می¬تواند تا شش ماه بعد از صدور چک نیز آن را نقد نماید. البته مانی اوردر برخلاف انتقال بانکی فاقد محدودیت سنی نیز می-باشد. برای حواله یورو به فرانسه از طریق حواله ارزی وسترن یونیون فرد حواله کننده می¬تواند به بانک مراجعه کرده و حساب مانی اوردر خود را شارژ نماید و می¬تواند از سرویس آن استفاده نماید.

پیشنهاد مطالعه
حواله پوند به انگلستان

حواله ارزی

حواله ارزی عبارتست از یک دستور پرداخت که با استناد به آن یک بانک یا مؤسسه مالی به تقاضای مشتری یا دارنده حساب بانکی به یکی از بانک¬های کارگزار و یا شعب خود در خارج از کشور، حواله¬ای را مبنی بر پرداخت مبلغ به فرد دریافت کننده ارسال کند. حواله یورو به فرانسه نیز یک حواله ارزی محسوب می¬شود. اما حواله¬های ارزی به دو گروه حواله¬های وارده و حواله¬های صادره تقسیم می¬شوند. امروزه حواله¬های ارزی بیشتر از طریق حواله ارزی سوئیفت انجام می¬گیرد.

حواله یورو به فرانسه از طریق سوئیفت

حواله ارزی سوئیفت یکی از امن¬ترین حواله¬ها می¬باشد. این مؤسسه مالی به صورت غیر انتفاعی اداره می¬شود. اما این حواله محدودیت¬هایی نیز دارد و حواله¬هایی با مبالغ کمتر از ۵ هزار دلار را انجام نمی¬دهد. حواله سوئیفت برای انجام حواله¬های خرد با مشکل روبرو می¬شود. سیستم سوئیفت دارای نمایندگان و شعب متعددی در کشورهای مختلف بوده و می¬توان حواله یورو به فرانسه را از طریق سوئیفت به راحتی انجام داد. برای انجام مراحل حواله یورو به فرانسه از طریق سوئیفت ابتدا باید یک کد حسابی که می¬خواهید وجه را به آن پرداخت کنید، داشته باشید. سوئیفت کد یک کد ۸ تا ۱۱ بخشی می¬باشد که از عدد و حروف تشکیل شده است.

امنیت سوئیفت به دلیل این است که این سوئیفت کد از اعداد و حروف شده است و اطلاعات حساب مربوط به فرد می¬باشد. ۸ بخش ابتدایی سوئیفت کد برای ورود اطلاعات شما کافی است. حواله سوئیفت از مقصد تا مبدأ به صورت مکرر در حال تغییر است و دارای کدهای رمزگذاری شده می¬باشد. امنیت بالای حواله سوئیفت و در دسترس بودن نمایندگی و شعب آن در تمام کشورهای باعث انجام حواله¬ای سریع در کوتاه-ترین زمان می¬شود.
حواله یورو به فرانسه نیز می¬تواند یکی از روش¬های ارائه شده در بالا باشد. اما انتخاب هر روش بسته به نوع نیاز کاربرد متفاوت می¬باشد.

پیشنهاد مطالعه
حواله دلار به عمان

منابع: gandico.com
Payment24.ir
Hamimohajer.com
Cheapsafar.com

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09120630997 تماس جهت مشاوره در واتس اپ