Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

انتقال پول از روسیه به ایران

انتقال پول از روسیه به ایران یکی از دغدغه های در حال حاضر بسیاری از ایرانی های مقیم در این کشور است . برخی دانشجویان و حتی تجار بازرگان که در حوزه بین المللی در این کشور فعالیت دارند قطعا این موضوع برای آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . همانطور که هر روز شاهد رابطه بیشتر بین کشور های ایران و روسیه هستیم این موضوع را نمی توان نادیده گرفت که در حوزه اقتصادی کارهای بسیاری زیادی بین این دو کشور در حال انجام است و در آینده ای نیز این حوزه وسیع تر خواهد شد . تبادلات ارزی نیز بین این دو کشور دارای اهمیت بالایی بوده و برای اقتصاد هر دو کشور منافعی را در بر خواهد داشت . در این مقاله سعی شده تا روش های را برای حواله پول از روسیه به ایران به شما معرفی کنیم .

معرفی بانک میربیزنس (Mir Business Bank)

به علت رابطه روز افزون کشور های ایران و روسیه برای انتقال پول از روسیه به ایران تمهیداتی بین دو کشور در نظر گرفته شده است ، یکی از این اقدامات در حوزه اقتصادی و تبادل ارز بین این دو کشور عقد قرارداد بانک ایران با بانک میربیزنس روسیه می باشد که ما به شما روشهای انتقال پول از روسیه به ایران توسط این بانک را توضیح خواهیم داد.

میربیزنس بانک چه خدماتی دارد ؟

برای سهولت انتقال پول از روسیه به ایران و رفاه حال هموطنان گرامی تمهیداتی بین بانک ملی ایران و بانک میربیزنس روسیه در نظر گرفته شده است . خدمات این بانک را به شما معرفی می کنیم .

پیشنهاد مطالعه
ارسال حواله وون به کره جنوبی

انتقال پول از فدراسیون روسیه به ایران :

۱٫حواله پول از روسیه به ایران توسط بانک میربیزنس : این روش در سریعترین زمان انجام خواهد شد . شخص انتقال دهنده در روسیه با مراجعه به شعب بانک میربیزنس در مسکو و یا استرخان پول نقد خود را به یورو روبل دلارو حتی ریال تبدیل کند و درخواست صدور حواله به هر یک از بانک های معتبر در ایران بدهد .
۲٫حواله پول از ایران به روسیه توسط سایر بانک ها در روسیه از طریق میربیزنس بانک : حواله پول می تواند از طریق این بانک به حساب دریافت کننده در کشور ایران انجام گیرد .اگر شخص ثالث در کشور روسیه در یکی از بانک های روسیه دارای حساب بانکی باشد و اقدام به انتقال پول می کند باید باید از بانک خود بخواهد اطلاعات کامل شخص دریافت کننده وجه را در متن حواله درج کند و از طریق میربیزنس بانک تقاضای حواله پول از روسیه به ایران را توسط یکی از ارزهای روبل ، یورو یا دلار و تبدیل آن به ریال را بنماید . اگر در میربیزنس بانک در فرم انتقال حواله تبدیل ارز به ریال قید شود این کار حتما انجام خواهد شد.

نکاتی در خصوص حواله پول از روسیه به ایران

برای حواله پول از روسیه به ایران باید چند نکته در نظر بگیرید :
۱٫تحویل اطلاعات کامل شخص انتقال دهنده پول از مانند : نام نام خانوادگی ، آدرس و …. ، همچنین باید دارای حساب در یکی از بانک های معتبر در روسیه و میربیزنس بانک باشد و همچنین اطلاعات شخص دریافت کننده پول در ایران نیز باید در هنگام انتقال وجه در اختیار بانک قرار گیرد .
۲٫دریافت رسید و شناسه پیگیری انتقال وجه از طرف شخص انتقال دهنده و در اختیار گذاشتن این شناسه برای شخص دریافت کننده پول در ایران .

پیشنهاد مطالعه
انتقال پول از اسپانیا به ایران

سقف حواله پول از روسیه به ایران

سقف حواله پول از روسیه به ایران (یورو ، دلار ، روبل ) بستگی به عوامل مختلفی دارد :
• شخص انتقال دهنده پول مقیم یا رزیدنت روسیه می باشد یا خیر
• شخص دریافت کننده پول مقیم یا رزیدنت روسیه می باشد یا خیر
• شخص انتقال دهنده پول داخل روسیه می باشد یا خارج از آن
• شخص دریافت کننده پول داخل روسیه می باشد یا خارج از آن
• شخص انتقال دهنده پول و شخص دریافت کننده پول هردو در یک بانک حساب دارند یا در بانک های متفاوت

شرایط افتتاح حساب بانکی در روسیه

شاید شما جز آن دسته افرادی باشید که هیچ حسابی در بانک های روسیه باز نکرده اید و می خواهید حساب جدیدی را در یکی از این بانکها افتتاح کنید . افتتاح حساب در این بانکها شرایطی دارد .کافی است شما یک ویزای توریستی داشته باشید به همین راحتی می توانید یک حساب شخصی برای خود باز کنید . اگر حساب افتتاح کنید به شما دو کارت تعلق می گیرد : ویزا کارت (Visa Card) و مستر کارت (Master Card) . با این کار شما به راحتی می توانید در تمام دنیا خرید کنید و صرافی های ایران حساب خود را شارژ کنید. برای افتتاح حساب شما فقط به پاسپورت نیاز دارید.

افتتاح حساب می تواند با یکی از سه ارز روبل ، یورو یا دلار باشد یا حتی می توانید هر سه ارز را انتخاب کنید .
کارت های اعتباری که از بانک ها دریافت می کنید برای حواله پول از روسیه به ایران تا ۳ سال اعتبار دارند .حتی اگر مدت اعتبار ویزا و پاسپورت شما به پایان برسد شما همچنان تا مدت اعتبار کارت که سه سال می باشد می توانید از آن استفاده نمایید.
افتتاح حساب ظرف یک الی دو ساعت انجام می پذیرد و همانجا مشخصات بانکی و شماره حساب برای انتقال پول از روسیه به ایران در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه
راه های کسب درآمد در کشور اتریش

معرفی برخی از بانک ها معتبر روسیه

برای حواله پول از روسیه به ایران بهتر است با برخی بانکها معتبر این کشور آشنا شوید .در کشور روسیه بیش از هزار بانک مختلف فعالیت می کنند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم :
۱٫ اسبر بانک (SberBank) : بزرگترین بانک دولتی روسیه و کشورهای CIS
۲٫ وی تی بی بانک (VTB Bank) : دومین بانک دولتی بزرگ روسیه
۳٫ گازپروم بانک (Gazprom Bank) : بانک دولتی که زیر مجموعه شرکت گازپروم میباشد و یکی از بزرگترین تولیدکننده و صادر کننده گاز طبیعی در دنیا می باشد.
۴٫ بانک مسکو (Moscow Bank) : بانک دولتی و زیر مجموعه بانک وی تی بی وی باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905340102540 تماس جهت مشاوره در واتس اپ